Понеділок, 20.03.23, 22:06 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Студрада готується до відзначення Дня студента!
Засідання студради
Студрада УжНУ збиралася вчора, 5 листопада, аби обговорити Положення про роботу, затвердити план заходів, які організовуватимуть різні гілки студентського самоврядування протягом навчального року, визначитися із власною символікою, а також обговорити плани щодо святкування Дня студента.

Положення наразі не затвердили. Як і планувалося, над розробкою документу-аргументації діяльності Студради працювали студенти-юристи. Проте у ході обговорення постало питання про те, аби старост груп не включати до складу Студради факультету.

Відповідно до старих правил, староста кожної академічної групи автоматично ставав членом Студради свого підрозділу. Та голови Студради кількох факультетів справедливо зазначили, що це суттєво збільшує обсяг роботи, яку має виконувати староста. Тому й запропонували, аби старости опікувалися веденням журналів та різними питаннями групи в аспекті навчального процесу, а до Студентської ради від груп вибрати по одній особі, яка б дійсно хотіла займатися громадською роботою, а не просто «числилася» у штаті. Це дозволить зробити роботу Студради значно якіснішою. Таким чином, окремі пункти Положення ще потребують доопрацювання.

До Дня студента, який традиційно відзначають 17 листопада, Студрада запланувала низку заходів. Щоправда, втілювати їх доведеться напередодні свята, бо цьогоріч воно припадає на неділю. Попередньо планується влаштування тематичного флешмобу з участю студентів нашого вишу, а для того, щоб захід вийшов гарним, потрібна масовість. Тож якщо захочете взяти участь у флешмобі – звертайтеся до голови Студради свого факультету, які нададуть вам детальнішу інформацію щодо плану дій. Крім того, на честь Дня студента активісти хочуть організувати брейн-ринг між викладачами та студентами, а також змагання з міні-футболу між командами гуртожитків.

Герб
Представили на зборах Студентської ради і проекти малого герба, логотипу та емблеми Студради. Оскільки логотип повинен стосуватися усіх трьох гілок студентського самоврядування (Студрада, Профком студентів УжНУ й Наукове товариство студентів та аспірантів), то його обговорення ще триватиме. До наступних зборів усі члени студентського самоврядування повинні ознайомитися із запропонованими проектами й підготувати пропозиції щодо їх удосконалення.

Нагадаємо, що будь-хто зі студентів може стати членом Студентської ради УжНУ. Для цього потрібно звернутися до голови Студради свого факультету по детальнішу інформацію.

Ірина ЛевінаСтудгромада | 06.11.13 | Додав Lucky | 1247 | 4.0/1
Теги: студрада, день студента

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]