Четвер, 27.01.22, 20:12 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Факультет міжнародних відносин навідали представники Асамблеї громадських рад Закарпаття

Приємно, що членом делегації був і співголова Асамблеї громадських рад Закарпаття, Надзвичайний та Повноважний Посол України, заслужений юрист України, доцент кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин УжНУ Ігор Дір.

 
Микола Палінчак

Декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак привітав почесних гостей, відтак надав слово п. Федору Харуті, котрий ознайомив присутніх із діяльністю Асамблеї громадських рад Закарпаття. Зауважив, що очолюваному ним органу вдалося досягти максимальної взаємодії з депутатським корпусом та з керівниками органів влади, очевидним є і поступ у залученні громадян до управління й спільного з владою вирішення різноманітних проблем.

Василь Густі

Голова крайової Спілки письменників Василь Густі говорив передусім про літераторську працю, наголосив, що «письменник – це не посада, а стан душі». А бути учасником громадського руху, на його думку, – це справжнє місіонерське покликання. І того треба шанувати, хто правду каже в очі. Активіст має ризикувати всім... Також пан Густі скористався нагодою зачитати власні вірші й презентувати свої книги.

В. Дупелич

Володимир Дупелич говорив про досвід діяльності громадських рад за 5 років і закликав студентів користуватися можливістю зустрічі з представниками Асамблеї громадських рад Закарпаття.

Насамкінець декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак підбив підсумки зустрічі. Наголосив: «Люди, які сьогодні прийшли, – люди з великим досвідом у рушійних сферах життя. Вони є управлінцями. Один із кабінетів ФМВ, який планується відкрити найближчим часом, буде обладнаний стендами, що розкриватимуть сутність діяльності Асамблеї громадських рад, котра акцентує увагу не на політиках, а на людях, які не ганяються за посадами, а за покликом душі допомагають громаді краю».

Василь Молдавчук
Нагороджують Василя Молдавчука
 

А ще відзначили високою нагородою випускника факультету Василя Молдавчука за активну допомогу учасникам АТО. Василь Васильович власним коштом закупив потрібні на лінії вогню речі, одяг, харчі та багато іншого, винайняв велику вантажівку й відвіз у зону бойових дій.

Подарунок для ФМВ

Василь Молдавчук щиро подякував за високу оцінку його діяльності, пояснив, що діяв як громадянин своєї держави, котрий відчуває, що на Сході потрібна така допомога.

А ще приніс презент для рідного факультету, зауваживши: «Я не міг прийти до своїх з порожніми руками – хотів би вручити вам принтер. Мені надзвичайно приємно, що факультет міжнародних відносин залишається одним із елітних в нашому університеті».

 

Студенти факультету міжнародних відносин висловили задоволення від цієї зустрічі, зізнавалися, що винесли для себе багато цікавого від спілкування з  досвідченими людьми.

_x_PS1 Минулого тижня студенти-міжнародники мали нагоду поспілкуватися з особливими людьми – на факультет завітали представники правління Асамблеї громадських рад Закарпаття», зокрема її голова Федір Харута, очільник обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі, полковник у відставці, голова комісії Громадської ради з питань законності і правопорядку, протидії корупції та захисту прав людини при Закарпатській облдержадміністрації Йосип Лазар, директор обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Володимир Дупелич._x_PS2 /live/2016/11/69asambleya/persha.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Зустрічі | 21.11.16 | Додав Г_Кришiнець | 601 | 0.0/0
Теги: Асамблея громадських рад, Факультет міжнародних відносин

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики