П`ятниця, 03.05.24, 14:52 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Паверліфтери УжНУ вибороли шість золотих медалей чемпіонату України
Іван Телегій, Максиміліан Лабінський

У першому виді програми переможцями стали члени університетського спортивного клубу Олександр Шляхта, котрий став найкращим серед чоловіків у ваговій категорії до 74 кг, встановивши рекорд України (231 кг), і Єлизавета Рижак, яка здобула звання чемпіонки України серед жінок, не важчих за 47 кг. Ліза також виграла «бронзу» в абсолютному заліку серед спортсменок усіх вагових категорій. Завдяки її старанням закарпатська жіноча збірна посіла посіла третє командне місце серед областей, а УжНУ – третє місце серед спортклубів України.

Іван Телегій

Успішно виступили університетські спортсмени й у чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, де змагалися без застосування спеціального екіпірування. Єлизавета Рижак у категорії до 47 кг зробила золотий дубль, а в змаганнях чоловіків найвищого результату домігся студент фізичного факультету УжНУ, дебютант всеукраїнського помосту Іван Телегій.

Спочатку спортсмен, піднявши 155 кг, випередив найближчого конкурента на 25 кг і виборов «золото» у ваговій категорії до 66 кг серед юніорів, до того ж уперше виконав норматив майстра спорту. Через кілька годин Іван узяв участь у чемпіонаті серед дорослих атлетів і знову переміг з рекордом України 162,5 кг, що вище за норматив майстра спорту міжнародного класу!

У юніорських змаганнях серед спортсменів вагою до 105 кг упевнено переміг студент факультету іноземної філології Максиміліан Лабінський, котрий вижав 185 кг, що перевищує норматив кандидата у майстри спорту. У командному заліку закарпатські юніори посіли третє місце серед областей, а УжНУ – друге серед жіночих і юніорських команд спортивних клубів країни.

За підсумками змагань, Єлизавета Рижак, Іван Телегій, Олександр Шляхта і Максиміліан Лабінський здобули право представляти Україну на чемпіонатах світу, але навряд чи ним скористаються через дорожнечу поїздки до Данії та ПАР, де відбудуться світові форуми силачів.

_x_PS1 У прикарпатській Коломиї відбулися чемпіонати України з паверліфтингу з жиму лежачи й класичного жиму лежачи в усіх вікових групах, у яких узяли участь близько 300 спортсменів. Закарпатські атлети на цих змаганнях здобули дев’ять золотих медалей, шість з яких у доробку вихованців старшого викладача загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка, котрі тренуються в секції атлетизму Ужгородського національного університету._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 /live/2016/02/64zhum/vanja-makschu2016.jpg_x_PS5 _x_PS6 Іван Телегій, Максиміліан Лабінський_x_PS7 35%_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією кафедри фізичного виховання_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19