Четвер, 25.04.24, 22:51 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Паверліфтери УжНУ успішно змагалися на чемпіонаті області
Єлизавета Рижак (Бан) при власній вазі 47 кілограмів підняла 102,5 кг, що перевершує рекорд України і дорівнює нормативу майстра спорту міжнародного класу

У селі Зарічові Перечинського району відбувся відкритий чемпіонат області з паверліфтингу (триборство і жим лежачи), у якому взяло участь понад 50 спортсменів з семи регіонів Закарпаття та представники Словацької Республіки.

Збірна команда Ужгорода, яка посіла перше місце, складалася зі студентів УжНУ та членів університетського спортивного клубу, котрі тренуються у секції атлетизму під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка.

У змаганнях з силового триборства переможцями у своїх вагових категоріях серед чоловіків стали студент факультету здоров’я людини Антон Гичка, доцент кафедри туристичної інфраструктури і сервісу Роман Корсак, призерами – Віталій Троян, Максим Офіцинський та Юрій Марушкей.

Запальною стала боротьба у змаганнях з жиму лежачи, адже цей турнір був відбірним до першості України. Чемпіоном став представник спортивного клубу УжНУ Олександр Шляхта, срібним призером – Віталій Троян, бронзу здобув майбутній стоматолог Ростислав Карпович.

Окрасою змагань став виступ студентки факультету здоров’я людини Єлизавети Рижак (Бан), яка при власній вазі 47 кг підняла 102,5 кг, що перевершує рекорд України і дорівнює нормативу майстра спорту міжнародного класу. З цим результатом вона стала б абсолютною чемпіонкою серед жінок, а також виграла б і в чоловіків вагою до 59 кг.

Цими днями відзначився ще один вихованець університетської секції атлетизму Микола Гичка (факультет здоров’я людини). Виступаючи в Харкові на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ, він у поштовху довгим циклом підняв дві «тридцять двійки» 45 разів (перевищив норматив майстра спорту) і став чемпіоном у ваговій категорії до 68 кг, випередивши срібного призера на 15 підйомів.