Понеділок, 17.06.19, 13:41 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Олександр Варшава: «Упевнений, що зумію правильно організувати й скоординувати роботу Студентської ради університету!»

24 лютого молодь Ужгородського університету обере нового голову Студентської ради. Претендує на цей пост аж троє кандидатів. З одним із них – правником Ярославом Маричаком – Медіацентр уже спілкувався. Нині розповідь про ще одного претендента – Олександра Варшаву, п’ятикурсника історичного факультету.

Нині хлопець очолює профбюро історичного факультету, а також є заступником голови профспілкової організації студентів УжНУ. У громадському житті істфаку Олександр бере участь з 1 курсу, був старостою групи. Коли навчався уже на третьому курсі, оголосили вибори на посаду голови профбюро підрозділу. «Я вирішив узяти в них участь, адже була і підтримка, і добрий багаж справ. Відтоді, за 2,5 роки, пророблено чимало: це два конкурси «Міс історичного», чотири Дні факультету, організація «Міс УжНУ», флеш-мобу до дня народження університету і ще кілька десятків заходів», – розповідає кандидат.

На посаді заступника голови профкому вишу Олександр Варшава щодня має завдання: «Справ  багато, часто в один день треба відвідати декілька місць, і одна людина фізично зробити це не встигає. Тому як заступник виконую доручену мені роботу. Нерідко профкому доводиться присвячувати увесь день: чи то підготуватися до якогось свята, чи організувати акцію… Але скажу чесно: це мені подобається, і все, за що беруся, намагаюся зробити як слід».

І справді, вистачає подій, котрі з приємністю згадає не один студент УжНУ. За їхньою організацією стоїть кілька людей, серед яких і Олександр Варшава. Це, до прикладу, виступ симфонічного оркестру в холі університету, наймасовіший похід на Говерлу, найбільший в області флеш-моб до дня народження УжНУ…

У коротких перервах бурхливого університетського життя Олександр любить читати, дивитися фільми, зустрічатися з цікавими людьми. Родом хлопець із Перечина. Ще зі шкільної лави зрозумів, що ліниво відсиджуватися за останньою партою – не для нього. Був президентом своєї школи, головою Ради шкільних президентів Перечинського району.

Спеціальність, яку тепер опановує, полюбив ще учнем. Згадує: вперше на факультет прийшов за місяць до початку навчання: «Історичний ще був на БАМі. Громіздкі споруди двох корпусів здавалися мені тоді ще більшими. З початком навчання зрозумів: я зробив правильне рішення».

У разі перемоги на виборах перше, що зробить Олександр, – візьметься за організацію конкурсу студентських проектів: «Думаю, в нашому університеті багато людей, котрі мають хороші ідеї, як удосконалити функціонування вишу в різних напрямах. Тому одним із моїх перших кроків буде конкурс на їх виявлення. Кращі будемо втілювати в життя. Упевнений, я зумію правильно організувати й скоординувати роботу Студентської ради університету і рад факультетів. Також вважаю за потрібне зустрітися зі студентами всіх факультетів і вислухати їхні пропозиції дальшої співпраці».

Василь Третяк
Студгромада | 23.02.16 | Додав Г_Кришiнець | 768 | 3.9/7
Теги: студрада УжНУ, Олександр Варшава, вибори

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]