Неділя, 14.08.22, 19:28 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наболіле

Молодь Індії: «Немає ідеальних націй, а погані люди є всюди. Сподіваємося, таке не повториться...»

Причиною цих зборів стала подія, що сколихнула всю країну. Як відомо, в ніч з суботи на неділю в Ужгороді по-звірячому вбили двох студентів з Індії, ще один – у реанімаційному відділенні лікарні.

Загиблі Пранав Шаінділя та Анкур Сінгх навчалися всього півроку на ІІІ та IV курсі медичного факультету УжНУ. До цього ж були студентами Буковинського медичного університету та Луганського державного медичного університету.

До присутніх звернувся ректор УжНУ Володимир Смоланка, який висловив співчуття всьому загалу студентів, найперше – студентам-іноземцям.

За українською традицією, пам’ять убитих вшанували хвилиною мовчання.

Ректор зауважив: «Ми піклувалися, піклуємося й надалі будемо піклуватися про вас. Ми хочемо, щоб ця ситуація ніяким чином не позначилася на наших стосунках. Хочемо, щоб ви спокійно вчилися, здобуваючи фах, по який ви сюди приїхали. Ми поважаємо вас та хочемо дати вам хорошу освіту.

Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб ті, хто скоїв цей злочин, були справедливо покарані, та співпрацюємо з правоохоронними органами. Проте ваша безпека залежить не тільки від нас, а значною мірою й від вас».

До студентів звернулася також проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, яка наголосила: «За ці два роки ви стали вагомою частиною нашого університету. Мені телефонували представники різних факультетів, які також висловлюють свої співчуття у зв’язку із ситуацією, що склалася. Керівництво університету, студенти, викладачі та загалом жителі міста висловлюють підтримку. Ми на вашому боці».

Під час зустрічі керівництво вишу висловило наміри про готовність збудувати гуртожиток для іноземних студентів до 2017 року.

Студенти стурбовані таким жорстоким вбивством. Багато з них зазначили, що за час перебування в Україні це найбільш обурливий випадок. Один із промовців наголосив, що жив у Луганську. І хоч це велике місто, як порівняти з Ужгородом, і він знає про багато інцидентів там, але такого не траплялося. 

Водночас хлопець зазначив, що наш університет багато в чому кращий за луганський. Також висловив ініціативу створити соціальну програму, щоб допомогти адаптуватися іноземним студентам: «Ми дуже різні. Я, мої друзі, ми хочемо будувати дружні стосунки. Потрібно створити соціальну програму, можливо, залучити телебачення чи газети. Це дуже важливо для нас. Ми хочемо контактувати з українськими студентами, потрібно створити співтовариство».

Було також вирішено про створення ради іноземних студентів, яка співпрацюватиме зі студрадою УжНУ, та програми про студентське життя наших іноземних студентів, де вони матимуть змогу представити себе та свою культуру.

Мирослава Лендьел додала, що студенти вже мають добрі стосунки з філологічним факультетом, де їх навчають української мови, тож саме до цього підрозділу звернуться з проханням допомогти молоді з-за кордону.

Один з присутніх підкреслив: «Немає ідеальних націй – погані люди є всюди. Сподіваємося, що таке більше не повториться».

У вівторок, 12 квітня, відбудеться зустріч представників національної поліції та Державної міграційної служби з усіма студентами-іноземцями, які навчаються в нашому університеті. Студентів запрошують на 11 годину до великої медичної аудиторії Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака.

_x_PS1 11 квітня у залі засідань Вченої ради УжНУ відбулася зустріч керівництва вишу з представниками всіх груп, у яких навчаються іноземні студенти._x_PS2 /live/2016/04/28inozemni/verkh.jpg_x_PS3 Під час зустрічі_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 Фото Віталія Завадяка_x_PS12 Відео Віталія Завадяка та з Громадського ТБ_x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наболіле | 12.04.16 | Додав Шумицька | 1024 | 4.0/4
Теги: іноземні студенти, студрада, Керівництво

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики