Середа, 26.02.20, 04:43 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

Керівництво університету зустрілося зі студентськими активістами

З нагоди Дня студента 17 листопада в залі Вченої ради ректорату УжНУ керівництво вишу зустрілося зі студактивом. Оскільки ректор вишу Володимир Смоланка перебуває у відрядженні в Швейцарії, то привітали студентів в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Олександр Сливка й в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Федір Шандор.

Федір Федорович звернувся до присутніх молодих людей: «Сьогодні робочий день, але приємний. Дозвольте привітати вас з вашим святом і вручити грамоти за активну громадську, наукову та спортивну діяльність. Це ваші заслуги, результат вашої праці, який незабаром почне працювати на вас».

Олександр Георгійович долучився до вітань, наголосив, що студенти УжНУ – найкращі.

Грамоти вручає в.о. проректора Олександр Сливка

Відтак нагородили представників різних структурних підрозділів університету, побажали успіхів у майбутньому, рухатися вперед і ніколи не зупинятися на досягнутому.

Федір Шандор подякував студентам за їхню діяльність, відзначив, що значною мірою саме завдяки громадським активістам, молодим науковцям, спортсменам, творчим особистостям наш університет набуває доброї слави, й навчатися в ньому стає престижно.

Після вручення грамот усі охочі могли поставити керівництву запитання, які їх турбують. Нагальною проблемою залишається опалення і гаряча вода в гуртожитках, а точніше те, що у вихідні її просто немає. Також цікавилися розміром оплати за проживання в грудні.

Олександр Сливка пов’язав складну ситуацію з недостатністю ресурсів, потребою економити газ тощо. Порадив звернутися до старост поверхів і скласти колективного листа, де вказати число студентів, які залишаються в гуртожитках на вихідні. Залежно від кількості й вирішуватимуть можливості гарячого водозабезпечення. Що стосується оплати за грудень, то пообіцяли поінформувати мешканців до середини наступного місяця.

В.о. проректора Федір Шандор

Питали студенти й про обіцяний спортзал для дівчат. Федір Шандор пояснив, що наразі в університетському спорткомплексі проводять тренування й різноманітні масові заходи, графік щільний, тому можливості відкрити спортзал поки що нема. Але, скажімо, у гуртожитку № 2 було знайдено зал для паверліфтерів, тож порадив так само підшукувати приміщення й для жіночого спортзалу.

Клопотали про перенесення студентської поліклініки з 5-го гуртожитку до 4-го, оскільки для студентів так буде набагато зручніше. Ще одна озвучена проблема: 4-й гуртожиток є найбільшим за числом мешканців і площею, а охоронців тільки двоє, які не завжди можуть упоратися зі своїми обов’язками.

Керівництво пообіцяло максимально сприяти в усіх питаннях, зокрема – до кінця листопада посилити охорону в усіх гуртожитках університету.

На завершення проректори подякували всім студентам, які піклуються не лише про себе, а й за безпеку та належні умови життя своїх колег.

Оксана Пітра

для Медіацентру УжНУ

Фото Євгена Оборевича
Із ректорату | 18.11.14 | Додав VIP | 864 | 5.0/1
Теги: Студактив, Ректорат

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики