Середа, 13.11.19, 18:20 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Студактив УжНУ зустрівся з керівником краю
Зустріч студактиву з Олександром Ледидою
Зустріч студактиву області з головою Закарпатської ОДА відбулася одразу після Дня студента, 18 листопада. Крім Олександра Ледиди, питання молоді, яка навчається у вишах області, обговорювали заступник керівника краю Іван Качур та директор обласного департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп. Студраду Закарпаття представляв її голова Іван Полюжин. Під час заходу йому вручили посвідчення радника Олександра Ледиди.

Тож насамперед студактив приймав вітання від керівника краю. Голова Закарпатської ОДА зауважив, що від сучасної молоді залежить майбутнє нашої держави. «Дуже важливо, що є студенти, які готові витрачати свій час на громадську роботу. Це люди, які вирішили для себе: я можу, я хочу працювати, я прагну змін. Тому щиро вам за це дякую».

Олександр Ледида
Олександр Ледида підкреслив, що, хоча виші фінансуються з держбюджету, на місцевому рівні також максимально сприяють студентам: «Допомогли у питанні переведення ваших гуртожитків і навчальних корпусів на індивідуальну систему опалення. На рівні Кабміну вирішено справу оплати студентів за опалення, гарячу воду. Також реконструйовано басейн у спорткомплексі "Буревісник”».

На Закарпатті сьогодні офіційно зареєстровано 29 вищих навчальних закладів, у яких навчається понад 27 тисяч студентів. Представники кожного вишу входять до студради області.

Іван Полюжин
Іван Полюжин розповів про заходи, якими з грудня опікується студактив. Серед них конкурс «Кращий студент Закарпаття», «Міс студентство Закарпаття», «Серце до серця», надання безоплатної правової допомоги тощо. Втішно, що до роботи залучається молодь усіх вишів краю. Своєю чергою, голова студради подякував представникам влади за порозуміння й підтримку заходів у межах усієї області.

Директор обласного департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп зазначає, що бодай одного дня – в День студента – приємно бачити представників усіх вишів Закарпаття в одному залі: «Ви народилися за часів Незалежності, у вас уже немає того тоталітарного мислення, яке ще маємо ми. Мені здається, що саме завдяки вам, вашій креативності, ініціативі, наша держава дійсно має прекрасне майбутнє. Особливо важливі ці якості у зв’язку з євроінтеграційними прагненнями України».

Маріанна Кляп
Завдяки діяльності студактиву в області сталося чимало позитивних змін, вважає Маріанна Кляп: «Було реалізовано Закон «Про вищу освіту», який передбачив присутність не менше 10 % студентів у конференціях трудових колективів та вчених радах. Кожен із вас має усвідомити, що виш – це заклад, який працює не для викладача, не для ректора, а передусім для студентів. Тому від ваших доречних пропозицій, підтримки діяльності закладу залежить дуже багато».

За підтримки голови Закарпатської ОДА департамент готовий вийти з ініціативою до обласної ради, щоб збільшити фінансування на потреби студентів, бо в рамках передбачених 50 тисяч можливості досить обмежені. Є потреба збільшення асигнувань для соціально незахищеної молоді.

Найближчим часом студрада запланувала провести чимало інших заходів, зокрема, екологічного проекту, брейн-рингу на кубок голови Закарпатської ОДА, серію тренінгів від бізнесменів з метою відкриття власного проекту.

У рамках "Тижня науки” планують провести регіональну наукову конференцію, конкурс наукових робіт, школу молодого науковця, відкриті лекції з участю викладачів і студентських активістів. Також в області розпочинають формування єдиного реєстру студентів краю. А вже наступного дня, 19 листопада, всіх охочих запросили на конкурс «Кращий студент Закарпаття», що відбудеться «Падіюні». Початок – о 19.00.


Наталія Каралкіна
Відео – телеканалу «Тиса-1»Студгромада | 19.11.13 | Додав Lucky | 1029 | 0.0/0
Теги: Студактив, ода

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]