Середа, 17.08.22, 04:35 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Фізики відзначили День першокурсника
Володимир Лазур

Задали гарний початок та створили відповідний настрій усьому залу запальні й драйвові ведучі – випускники фізичного факультету Іван Граб та Олександр Олень. Як і годиться, розпочалося дійство з напутнього слова декана фізфаку Володимира Лазура. «Люди, що присвятили себе такій важливій та серйозній науці як фізика, – талановиті люди. І я впевнений, що в залі сидять майбутні професори та успішні науковці, перед якими відчинятимуться двері всіх лабораторій».

Пан декан перерахував низку випускників фізфаку, які нині успішно працюють у різних куточках світу. Побажав першокурсникам щастя та добробуту, успішно долати всі бар’єри на своєму шляху й бути відданими науці.

Іван Граб та Олександр Олень

Упродовж вечора ведучі встигли і реп з глядачами зачитати, і традиційне селфі з деканом зробити. Програма, як і обіцяли на початку, була й справді насиченою. Концентрація талановитих людей у залі просто зашкалювала. Тут і співали, і танцювали, і жартували.

Доводили, що дійсно мають таланти, не тільки студенти фізичного факультету, а й друзі цього підрозділу. На свято завітала студентка стоматологічного факультету Катерина Лінтур з музичною композицією та представник геофаку Роман Вайнагій з акордеоном, умінням гри на якому викликав бурхливі оплески аудиторії.

 

Сміялися аж до сліз з кавеенниками: ще зовсім юними першокурсниками фізичного факультету, людьми, які вже гордо носять звання студента, другокурсниками та досвідченими жартівниками з КВН-гуртів «ВК» та командою економічного факультету «WALL STREET».

Порадувала танцем жіноча складова фізичного підрозділу (так-так, є й дівчата-фізики).

Відчули себе, як на справжньому Х-Факторі, не менш талановиті Ярослава Удут та Владислав Товтин.

 

А справжньою родзинкою вечора стало піксельне шоу – малювання світлом візерунків і кольорових абстракцій, які створюють оптичну ілюзію, з яким виступила Беата Чабіна.

 

Окрім всім звичного вже жартування команд КВН, на фізичному факультеті розвивають і такий жанр комічного, як стенд-ап. Зі своїми монологами перед глядачами виступили Михайло Гречина та Йосип Логачов.

Крім того, п’ятеро сміливих глядачів спробували себе в ролі поетів під час розіграшу від ведучих та складали міні-вірші про фізфак. Призом стала флешка на 16 Гб, яку виграв гість свята – студент хімічного факультету.

Вечір удався драйвовим та позитивним, а продовжили святкування в одному з нічних клубів. Вітаємо усіх першокурсників з їхнім святом та бажаємо наснаги у навчанні!

_x_PS1 3 листопада у залі центру дозвілля «Ювентус» веселе свято зібрало чи не всіх студентів фізичного факультету. Присутніх на Дні першокурсника очікував чудовий вечір із цікавою програмою. _x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Агнеса Сабелко,_x_PS11 фото Андріани Мойш_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студгромада | 05.11.16 | Додав Г_Кришiнець | 872 | 4.0/1
Теги: День першокурсника, свято, фізфак, відзначення

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]