Середа, 18.09.19, 10:52 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

В Ужгороді пройшла V Міжнародна стоматологічна конференція

26–27 лютого на базі Ужгородського національного університету відбулася V Міжнародна стоматологічна конференція студентів та молодих у на тему «Актуальні питання науково-практичної стоматології». Науковий форум, у роботі якого взяло участь понад 350 осіб, присвятили 10-річчю від дня створення стоматологічного факультету.

Володимир Смоланка

Відкриття конференції відбулося в облмуздрамтеатрі. До Ужгорода з’їхалися гості з різних міст України (Київ, Львів, Вінниця, Тернопіль, Одеса), а також із-за кордону – Словаччини, Польщі, Грузії. Студенти до організації заходу долучилися не лише відповідально, а й креативно – підготували відеозапрошення.

Розпочали все урочисто – з Гімну України. Поздоровити присутніх з початком роботи завітав і ректор УжНУ Володимир Смоланка. Він підкреслив, що стоматологічний підрозділ є досить великим, адже там навчається понад 700 студентів, також він дуже динамічно розвивається. Пан ректор наголосив на практичній спрямованості конференції, яка передбачала цілу низку майстер-класів. Незважаючи на дощову погоду в місті, побажав усім учасникам теплої робочої атмосфери та продуктивної співпраці.

 

Наступним слово взяв гість із Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, доктор медичних наук, професор Петро Фліс. Він розповів, що в Ужгороді не вперше, але щоразу йому не вдавалося оглянути місто через брак часу. Наголосив і на важливості таких заходів для майбутніх науковців та педагогів, бо саме з такого маленького кроку часто розпочинається шлях до наукових висот та професіоналізму. Також висловив сподівання, що на всіх учасників чекає цікаве спілкування та лише приємні спогади після завершення конференції.

Євген Костенко

Декан стоматфаку Євген Костенко розповів, як відбувалося заснування факультету, коротко ознайомив присутніх з теперішніми кафедрами та їх очільниками, а також з важливими досягненнями факультету. Євген Якович бачить у студентах бачить неабиякий потенціал і зі свого боку намагається робити все можливе, аби дати їм поле для розвитку: «Ми створюємо можливості для тих, хто чогось прагне. Коли горять серця – відбувається багато речей, котрі до снаги лише молодості!».

Після урочистої частини відразу розпочався лекторій. Під час усього заходу діяла виставка стоматологічної продукції від різноманітних брендів, окремі з яких приготували невеличкі подаруночки на згадку про конференцію для її учасників.

 

Увечері на всіх охочих чекав вечір знайомств, організований студентами для того, аби зустрітися з колегами у справах у неофіційній атмосфері, ближче пізнати одне одного та весело провести час, адже були заплановані й міні-конкурси.

Другий день конференції було відведено секційним засіданням, під час яких проводилися і майстер-класи. Набратися досвіду можна було від Євгенія Корнійчука («Умовно-знімне протезування з опорами на імплантати»), Олексія Ізмайлова («Демонстрація виготовлення цирконієвих коронок») тощо. Закриття V Міжнародної стоматологічної конференції, оголошення її результатів та підбиття підсумків вирішили поєднати з хорошою вечірньою програмою в одному з клубів міста.

Катерина Хижняк

для Медіацентру УжНУ
Наукові форуми | 28.02.16 | Додав Шумицька | 1030 | 0.0/0
Теги: стоматологічна конференція, V Міжнародна, стомат фак, ужгород

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик