П`ятниця, 23.08.19, 22:04 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

УжНУ відвідали українські й словацькі профспілчани

Ужгород приймав Міжнародний семінар голів обласних комітетів профспілки працівників освіти і науки України з участю керівників профспілок освітніх закладів Словацької Республіки.

Мирослава Лендьел вітає присутніх

Супроводила колег голова профспілкової організації викладачів та співробітників Ужгородського національного університету Тамара Суран.

У рамках заходу гості відвідали головний корпус УжНУ. Зокрема, у залі Наукової бібліотеки відбулася зустріч із проректором із науково-педагогічної роботи Мирославою Лендьел, яка у своїй вступній промові зауважила: «Рада вітати в нашому університеті – найбільшому в регіоні. Хоч, взагалі, УжНУ входить до переліку великих ВНЗ і в національному масштабі також. У нас на 20 факультетах навчається близько 14 тисяч студентів різних національностей».

 

Відтак Мирослава Олександрівна перейшла до презентації про інтернаціональну діяльність нашого вишу. Гості дізналися про міжнародну співпрацю, договори, членство в Асоціації європейських  університетів, Конференції ректорів Дунайського регіону. Ішлося й про проекти в рамках Норвезького фінансового механізму, реалізацію програми Erasmus+, безкоштовні курси й тестування з англійської мови для викладачів.

М.Лендьел звернула увагу й на здобувачів фаху з-за кордону: «Маємо 727 іноземних студентів, близько 90 слухачів підготовчих курсів, 40 — клінординаторів. Розраховуємо, що цьогоріч буде близько тисячі студентів із різних країн».

 

Гостей зацікавив проект між УжНУ, Університетом прикладних наук Фрезеніус (Німеччина) та підприємством «Фішер-Мукачево». Питали й про дистанційне навчання в нашому виші. Останнє, за словами проректора, запроваджувати на повноцінному освітньому рівні в УжНУ не готові, адже «університет – не фабрика для видачі дипломів, а заклад, який забезпечує освітній, комунікативний, культурний процеси, соціалізацію. А дистанційне навчання втрачає ці складові».

Насамкінець профспілчани переглянули ролик про життя університету й поглянули на УжНУ очима випускників. Після зустрічі Тамара Суран показала колегам хол головного корпусу, охочі сфотографувалися біля маятника Фуко.

На кафедрі словацької філології

Водночас делегацію зі Словаччини зустрічали й на словацькому відділенні філфаку Ужгородського університету. Тож проректор Мирослава Лендьел разом із завідувачем профільної кафедри професором Світланою Пахомовою вітали гостей із сусідньої країни й у цьому підрозділі нашого вишу.

Наступним пунктом екскурсії для представників комітетів профспілки працівників освіти і науки стала Ужгородська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 зі словацькою та українською мовами навчання та поглибленим вивченням іноземних мов.

Ольга Брайлян
Зустрічі | 20.06.17 | Додав Г_Кришiнець | 257 | 0.0/0
Теги: профспілки, Мирослава Лендьел

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики