Середа, 01.02.23, 18:07 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Ужгородський університет узявся бути зв’язковим між вишами Азії та Європи
Під час форуму

Учасниками конференції є надійні міжнародні партнери Ужгородського університету. Нині вони зібралися для обговорення актуальних питань з освітньої, громадської взаємодії університетів.

Під час офіційного відкриття голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко наголосив, що Закарпаттю важливо тримати марку, маючи сучасний конкурентоспроможний університет – цьому сприяють наукові контакти, ширша співпраця з європейськими вишами. Нинішню конференцію пан Чубірко назвав ще одним кроком до європейської освіти в Ужгороді.

Під час конференції

Свої сподівання щодо швидкого розвитку Ужгородського університету генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур’янова обґрунтувала тим, що Ужгород географічно дуже близько до Європи і це неабияк сприяє контактам із європейськими вищими школами, а отже, перейняттю досвіду і спільним напрацюванням.

З вітальним словом під час урочистого відкриття міжнародної конференції також виступив консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Балог Денеш.

Молоді науковці УжНУ

Ректор Володимир Смоланка на відкритті презентував для гостей Ужгородський національний університет, розповів про структуру вишу, науково-технічну базу, здобутки, а також розповів про напрацювання в сфері міжнародних контактів. Висловив бачення академічної мобільності та інноваційності як нового виклику для розвитку УжНУ. Після урочистого засідання розпочалися пленарні засідання, де були виголошені доповіді представниками усіх країн-учасників і делегатів всіх університетів.

Результатом конференції стало підписання учасниками Меморандуму про створення Міжнародного консорціуму університетів, який дозволить налагоджувати і координувати співпрацю університетів у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій. Така співпраця підвищуватиме конкурентоспроможність вишів у національному та міжнародному масштабах.

Під час форуму

За словами проректора з науково-педагогічної роботи Мирослави Лендьел, підписаний Меморандум буде хорошим інструментом для продукування проектів, які ми можемо оплачувати власними коштами, залучаючи європейське фінансування, а також асигнування з інших регіонів світу.

«Університети зі сходу від України, зокрема казахська делегація, розглядають нашу державу як вікно у Європу. Розуміючи географічну віддаленість, ми хочемо поєднати наших партнерів зі Сходу і Заходу. Відчуваємо, що Україна, зокрема УжНУ, може дійсно посприяти тим країнам, які б хотіли бути не в тіні Росії, а співпрацювати з європейськими інституціями, використовуючи можливості нашого університету», – коментує Мирослава Лендьел.

_x_PS1 23–24 квітня в Ужгородському університеті проходить міжнародна конференція «Мобільність освіти, інноваційна культура та соціальна відповідальність як ресурси кокурентноспроможності європейських університетів», в якій беруть участь представники дев’яти країн – Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії, Польщі, Литви, Німеччини, Казахстану та України._x_PS2 /live/2015/04/61konf/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Іванка Когутич_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 24.04.15 | Додав Шумицька | 677 | 0.0/0
Теги: міжнародна конференція, УжНУ

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик