П`ятниця, 02.12.22, 17:02 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

УжНУ перетворюється на столицю молодих інформатиків України

Участь у ньому взяло 8 команд з різних куточків нашої держави, зокрема й дві із Закарпаття. На турнір приїхало аж 8 (!) заслужених вчителів України – що свідчить про високий рівень заходу. Багато з них є авторами підручників для школярів, у тому числі був присутній авторський колектив на чолі з киянином Йосипом Ривкіндом.

Журі за роботою

До складу поважного журі з 13 чоловік, яке вирішувало долю учасників турніру, входили й представники факультету інформаційних технологій:  студент 2-го курсу, в минулому переможець цього турніру, Сергій Оришич, доцент кафедри інформаційних управляючих систем і технологій Владислав Коцовський, старший викладач кафедри програмного забезпечення систем Мирослава Дробнич. Експертом-консультантом турніру всьоме поспіль був в.о. завідувача кафедри інформаційних управляючих систем і технологій Олександр Міца.

Дівчата-переможниці з Романом Рубаненком

Організація Google Development Group влаштувала майстер-класи «Robotics Lego Lab» і «Створення Android-додатків». Ще один, з алгоритмічного програмування, для майбутніх абітурієнтів з числа учасників турніру дав студент 1-го курсу факультету інформаційних технологій Роман Рубаненко.

Після напружених трьох турів визначилися призери змагань:

 

І місце

Команда «Академічна гімназія №45» (м. Харків)

ІІ місце

Збірна команда Хмельницької області

ІІІ місце

Команда «Севлюш» (м. Виноградів)

Команда Українського фізико-математичного ліцею (м. Київ)

 

 

 

 

Команда «Севлюш»

Приємно відзначити й закарпатське представництво серед призерів цього турніру. Команда «Севлюш» з Виноградова (керівник – заслужений вчитель України Іван Ісак) гідно виступила в кожному з трьох турів і в підсумку розділила третє місце з учнями столичного Українського фізико-математичного ліцею. Призове місце нашій області забезпечили виноградівці − учень угорської гімназії Ервін Молнар та учні ЗОШ №8 Крістіан Сік та Ігор Вовк. Бажаємо їм стати в майбутньому студентами Ужгородського національного університету!

 

Зауважимо, що закарпатські команди змагалися у цьому турнірі вперше. Проблеми участі закарпатських учасників передусім були пов’язані з фінансовим фактором (оплата проїзду, проживання, харчування). На жаль, на підтримку двох наших обласних команд не відгукнувся жоден зі спонсорів, тож їхня участь у змаганні була під загрозою. Команди Виноградова та Хуста висловлюють щиру подяку ректору Ужгородського університету Володимиру Смоланці за сприяння щодо їх виступу на турнірі.

Без усякого сумніву, такі турніри, включаючи й ужгородський, є надзвичайно потужним поштовхом в розвитку інформаційних технологій у нашому краї та дієвим способом залучення нових поколінь школярів до опанування найновіших досягнень у сфері ІТ. 

Журі та оргкомітет після завершення турніру

Перипетії турніру відбиті на фотографіях, які можна переглянути за цим покликанням.

_x_PS1 В Ужгородському національному університеті завершився фінальний етап XIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків, який відбувався на базі факультету інформаційних технологій та ННІ інформаційно-комунікаційних технологій._x_PS2 /live/2014/11/06IT/predstavlennja_robit_uchasnikami2.jpg_x_PS3 Представлення робіт учасниками_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією завідувача кафедри інформатики та фіз.-мат. дисциплін, _x_PS11 доцента О.Г.Лавера_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Теорія і практика | 03.11.14 | Додав VIP | 1217 | 5.0/1
Теги: Факультет інформаційних технологій, інформатики

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик