Неділя, 22.09.19, 19:48 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Ужнівська молодь дізнавалася про можливості ЄВС-проектів та медіаграмотність ХХІ століття
Організатори й учасники тренінгу

3 березня в читальному залі Наукової бібліотеки Ужгородського університету відбувся семінар «Медіаграмотність ХХІ століття». Ініціатором заходу стала громадська організація «Молодь за краще майбутнє».

 

Перша частина зустрічі стосувалася презентації можливостей організації «European volunteer service» («Європейський волонтерський сервіс»). З цією темою присутніх ознайомив учасник ЄВС-проекту в Україні, італієць Едоардо Скочіоліні. Хлопець працює над соціальними роликами в рамках проходження програми волонтерства у Центрі розвитку «Пангея Ультима» у Вінниці.

Едоардо Скочіоліні

Зі студентами Едоардо спілкувався англійською мовою. Багато розповідав про саму організацію, процедуру приєднання до неї, власну історію участі в програмі. Цікаво, що в університеті хлопець вивчав напрям Journalism & Web Communications, тому здобуті знання стали в пригоді під час волонтерства.

Україна не є першою в низці місць, де Едоардо встиг побувати як волонтер – таких має кілька десятків. Найбільше вподобав Грецію, але й наша держава не залишає байдужою. Щиро дивується чесності звичайних українців; тут розповів історію свого знайомства з місцевими маршрутками, коли не тільки водій безпроблемно відраховує решту, а й усі пасажири передають її «цілою й неушкодженою».

Крім того, іноземець бачить тут чимало ідей для соціальних роликів, які й приїхав створювати. Його метою є допомогти людям подолати стереотипи та зменшити рівень дискримінації. Сам, до прикладу, помічає, що після слів «італієць» у жителів інших країн виникають переважно дві асоціації – гангстери з сигарами й щоденне споживання пасти.

 

Після виступу Едоардо присутні могли поставити йому запитання про те, що найбільше привернуло увагу в розповіді гостя. А відтак мали й зворотні питання – хлопець цікавився планами студентів на майбутнє та їх ставлення до ініціатив ЄВС.

Владислав Гребенюк

Після невеликої перерви присутні приступили до другої частини заходу – семінару на тему «Медіаграмотність ХХІ століття: проектний менеджмент» від Владислава Гребенюка – голови правління ГО «Молодь за краще майбутнє». Він розповів студентам про найпоширеніші способи маніпулювання громадською думкою медіа, про методи власного інформаційного захисту та боротьбу з фейками, джинсою і пропагандою.

Протягом розмови з Владиславом студенти активно долучалися до дискусії, ділилися думками стосовно окремих питань, а також переглянули кілька роликів на обговорювану тему. Наостанок зробили кілька спільних фото й обмінялися контактами.

Антоніна Чундак
Обмін досвідом | 04.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 567 | 0.0/0
Теги: студенти, волонтери, ЄВС-проекти, медіаграмотність

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик