Середа, 19.01.22, 00:48 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Студентки УжНУ працюють волонтерами в дитячому таборі в Анталовцях

Дуже часто волонтерами є тут студенти УжНУ. Медики можуть проходити навіть практику, інші охочі присвячують себе дітям, дарують їм доброту і ласку, працюючи вожатими, дехто допомагає по господарству... А паніматка Андріана, студентка заочного відділення УжНУ, яка опановує математику, бо дуже любить цю дисципліну, й виховує трьох діток, – живе тут постійно.

Під час нашої поїздки в Анталовці ми познайомилися й поспілкувалися з милими й добрими дівчатами-студентками – Іванкою та Наталкою, які вже не один рік майже все літо проводять в цьому селі на Ужгородщині і встигли здружитися. Обидві з Хуста, є членами релігійного товариства «Світло світу».

Іванка Спаська

Іванка Спаська навчається на третьому курсі географічного факультету УжНУ. Опановує спеціальність «Геодезія, картографія та землеустрій». Уже другий рік працює волонтеркою або вожатою, щоразу має групу з п’ятнадцяти діток, яким віддає всю себе. Радіє, коли діти не хочуть повертатися додому. До сліз проймає, як називають мамою, ділиться Іванка. Охочих стати волонтерами досить багато, тому цього заїзду працює на кухні.

Нам довелося чути звуки табірних і народних пісень, коли дівчата поралися після обіду. Іванка захоплюється журналістикою, дописує в журнал «Благовісник». Обидві дівчини складають ще й вірші. Щороку пишуть табірну пісню, яку потім розучують з дітьми.

Наталія Бордей

Наталію Бордей всі тут називають по-приятельськи Наткою. Дівчина опановує професію бухгалтера на економічному факультеті УжНУ, навчається на другому курсі. У літньому дитячому та молодіжному таборі вже сім років. Спочатку приїздила відпочивати й набиратися вражень, а останні два роки працює як волонтер.

За два роки дівчата спостерегли, як діти міняються за тиждень у таборі. Стають відкритими, добрішими, спокійними і щирими. «Головне – не кричати, а знайти індивідуальний підхід до кожного», – діляться досвідом студентки. «Поганих дітей не буває – є такі, які не розкрилися і не проявили себе».

У родині отця Василя й паніматки Андріани волонтери почуваються наче дома

Наталка й Іванка стверджують, що не уявляють свого життя без цих дітей, без табору. Вони здружилися з колективом волонтерів, хоч ті постійно змінюються. А в сім’ї отця Василя Кузьми, який курує літній табір, почуваються як удома серед рідних. Не раз бувало, що дівчата приїжджали до реколекційного будинку в Анталовці на вихідні під час навчання, приходять наче додому, де їм завжди раді, – усміхаючись, розповів отець Василь.
 

_x_PS1 Літо… Гаряча і весела пора… Хтось її проводить з користю для себе, а дехто – й з користю для інших. Саме так проминає цей період для волонтерів дитячого й молодіжного літнього табору «Тобі належить майбутнє» Мукачівської греко-католицької єпархії, що в селі Анталовцях на Ужгородщині._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/08/35volontery/grupa_uchasnikiv_taboru.jpg_x_PS5 _x_PS6 Група учасників табору_x_PS7 310_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Іванка Когутич _x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студгромада | 17.08.14 | Додав VIP | 1514 | 0.0/0
Теги: волонтери

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]