Вівторок, 23.07.19, 12:25 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Студенти-туризмознавці стали призерами Всеукраїнської олімпіади в Києві

Наприкінці травня в Київському національному університеті харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм».

Факультет туризму та міжнародних комунікацій УжНУ представили кращі студенти – Кароліна Срібна, Максим Орос та Орест Геча.

Узагалі, наша молодь уже другий рік поспіль повертається з олімпіади з нагородами. Гідне представництво факультету й цього разу продемонструвало високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів: Кароліна Срібна здобула почесне ІІ місце в теоретичному блоці знань, а у квесті «Welcome to Kijiv» наші представники на чолі з капітаном Орестом Гечею вибороли ІІІ позицію. Загалом у цьому конкурсі взяло участь понад 80 студентів-туризмознавців з 33 вишів України.

Наші призери

Після урочистого відкриття олімпіади для учасників організували тематичний туристичний ворк-шоп, до якого долучилося понад 25 підприємств туристичної сфери, що представили свою продукцію та послуги, а також вакансії для студентів.

Конкурсні випробовування для учасників олімпіади відбувалися в три етапи. На першому – перевіряли теоретичні знання, на другому – практичні навички проектування турів за допомогою інформаційних технологій. Третім етапом став квест «Welcome to Kijiv».

«Олімпіада – це завжди хороша можливість перевірити свої знання, навички в умовах жорсткої конкуренції, зокрема серед кращих знавців нашої спеціальності зі всієї України. До того ж це ще й нагода познайомитися із новими цікавими людьми з різних куточків країни. Команда студентів-туризмознавців УжНУ повернулася додому з двома призовими місцями в теоретичному блоці завдань і в цікавому квесті Києвом», – ділиться враженнями студентка 4-го курсу Кароліна Срібна.

Квест
У музеї Тараса Шевченка

Як зауважує один із наших студентів Максим Орос, виконуючи завдання, довелося « застосувати всі здобуті під час навчання на факультеті знання та навички. Тестові питання були різнопланові й торкалися всіх без винятку сфер індустрії туризму. Особливо мені, людині, що вперше так тісно знайомиться зі столицею, сподобався третій тур олімпіади – квест «Welcome to Kijiv». Він дав змогу охочим (а таких знайшлося немало) позмагатися у кмітливості, вмінні користуватися електронними пристроями, знанні міста та зокрема вулиці Володимирської».

Організатори олімпіади потурбувалися й про дозвілля її учасників, запропонувавши гостям цікаву екскурсійну програму – до музею Тараса Шевченка та історико-архітектурного комплексу «Софія Київська».

За інформацією заступника декана з навчальної роботи

факультету туризму та МК Руслани Жовтані
Конкурси | 12.06.17 | Додав Г_Кришiнець | 471 | 0.0/0
Теги: Студенти-туризмознавці, факультет туризму та МК, олімпіада

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики