Вівторок, 27.09.22, 04:51 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Студенти факультету туризму та МК визначають учасників Всеукраїнської олімпіади в Чернівцях

З вітальним словом виступила декан факультету Наталія Габчак, котра висловила впевненість у тому, що наші студенти докладуть усіх зусиль, щоб довести: Ужгородський університет має гідних туризмознавців, які можуть на державному рівні показати добрі знання і вміння у професійній галузі.

Наталія Габчак

Пані декан представила гостей, які завітали на конкурс: проректора з наукової роботи професора Ігоря Студеняка, начальника відділу курортів і туризму Закарпатської ОДА Дениса Мана та заступника декана доцента Андрія Мельника.

Ігор Студеняк наголосив на важливості таких олімпіад. Зауважив, що нам є ким пишатися, адже студенти посідають високі місця на різних конкурсах наукових робіт, є стипендіатами за визначні успіхи в науково-дослідній роботі.

Відтак до молоді звернувся Денис Ман, який висловив подяку за щиру зацікавленість у такому конкурсі, бо області потрібні кваліфіковані кадри у сфері туризму – їх завжди раді вітати в облдержадміністрації. «Нам потрібні свіжі й оригінальні ідеї щодо розвитку туризму в краї, і саме молоді спеціалісти можуть цьому сприяти. Я знаю, що тут зібралися люди з новими ідеями, баченнями та підходами, тож хотів би, щоб ми продовжували спілкуватися і надалі, – запрошуємо до співпраці!»

Ігор Студеняк, Денис Ман та Андрій Мельник

Андрій Мельник ознайомив студентів із порядком та умовами проведення олімпіади. Завдання першого етапу максимально наближені до тих, які будуть на олімпіаді у Чернівцях. При оцінюванні робіт ураховують не тільки знання, але й оригінальність підходу до виконання роботи.

Для того, щоб узяти участь у змаганні, охочі попередньо реєструвалися. Виявили бажання продемонструвати свої знання 24 студенти I–V курсів. Перевірятиме ж роботи компетентне журі в складі викладачів факультету, а результати конкурсу та визначення переможців відбудеться наприкінці тижня.

Наталія Габчак каже, що проведення олімпіади відбувається відповідно до правил: «Студенти можуть показати всі свої знання, вміння та навички. 30 хвилин триває тестовий контроль знань на комп’ютерах, потім протягом 2 годин учасники вирішують ситуаційне завдання: користуючись Усесвітньою павутиною, розробляють туристичні маршрути, які закладені у завданнях олімпіади.

Діана Цапулич та Каріна Татуревич

За таким зразком відбуватиметься і другий етап у травні в Чернівецькому національному університеті. Ми нагородимо наших студентів за участь у конкурсі цінними призами та грамотами, а двоє з кращих стануть учасниками Всеукраїнської олімпіади в Чернівцях».

Студентки-четвертокурсниці Діана Цапулич та Каріна Татуревич розповідають: «Ми беремо участь у такому конкурсі вперше. Хочемо спробувати свої сили. У нас скоро державна атестація, і це хороша можливість перевірити рівень своїх знань та виявити прогалини. Звісно, у себе потрібно вірити, тож хотілося б здобути хороші результати».

Бажаємо учасникам олімпіади успіху і терпіння, бо результати оголосять уже за кілька днів. А тим, хто представлятиме УжНУ в Чернівцях, – упевненості в собі та незабутніх вражень і нових цікавих знайомств!

_x_PS1 22 лютого на факультеті туризму та міжнародних комунікацій відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з туризму. _x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 /live/2016/02/50MK/olimp.jpg_x_PS6 Під час олімпіади_x_PS7 45%_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Конкурси | 23.02.16 | Додав Г_Кришiнець | 867 | 0.0/0
Теги: Наталія Габчак, факультет туризму та МК, Всеукраїнська, Денис Ман, олімпіада

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики