Понеділок, 06.02.23, 02:31 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Компетентно

Студенти-міжнародники аналізували ефективність міжнародної співпраці Ужгорода
 

Ольга Бесага, координатор ініціативної групи «EqualityLab»та «Мирне зібрання як механізм місцевої демократії», виступила з презентацією стосовно проблем захисту прав людини та проявів нетерпимості у сучасному суспільстві.

Не менш цікавим був виступ Вікторії Тарахонич – начальника відділу міжнародних ґрантових програм та інновацій Ужгородської міської ради. Вона розповіла про розвиток туристичної галузі на Закарпатті та збільшення її привабливості для іноземців. Так, головним завданням одного з ґрантових проектів є зменшення відмінності рівня розвитку туризму між нашими регіонами та містами з відповідними суміжними територіями ЄС. Пані Вікторія наголосила на потребі створення певних інформаційних зон, площ із вільним Wi-Fi, побудови інформаційних кіосків, стендів з картами та QR-кодами. Планується розпочати реалізацію цих кроків з травня цього року, адже, як зауважила чиновниця, «спектр перспектив розвитку туризму в Ужгороді є досить широким».

 

Обнадійливо прозвучав виступ організатора й керівника мистецького центру «Кубло» Тетяни Смріги. У своїй доповіді вона розповіла про діяльність їхньої організації за останні роки та продемонструвала велику кількість освітньо-культурних проектів, спрямованих на підвищення рівня розвитку сучасної молоді.

Зокрема, вона є організатором таких проектів, як Uzhgorod Modernism, свято Миколайчиків, Найглибоководніша регата та багато інших. Не оминула їхня робота й Ужгородський національний університет. 24 березня 2015 р. було створено ресурсний Центр зі сталого розвитку, до завдань якого входить упровадження навчальних курсів та модулів за такими спеціалізаціями, як «Стратегічне планування», «Сталий розвиток громади», «Місцеве самоврядування» тощо. Тетяна щиро впевнена в перспективності розвитку нашого суспільства: «Якщо громади інших міст створюють конкуренцію між собою, то громади Ужгорода об'єднуються для співпраці на благо міста».

Завдяки конференції студенти дістали додаткові відомості щодо реалізації окремих ґрантових проектів в Ужгороді, співпраці із зарубіжними партнерами у цій галузі. Натомість аналізуючи зміст багатьох проектів, молодь доволі скептично оцінила практичну користь для розвитку міста, відзначила значне відставання у впровадженні окремих новацій у порівнянні з сусідніми європейськими країнами.

 

Участь у конференції є черговим кроком у реалізації інтерактивної навчальної програми «Вплив на формування громадської думки» (декан факультету – проф. М.Палінчак, керівник програми – проф. А.Панов), яка реалізовується викладачами кафедри міжнародної політики УжНУ та провідними фахівцями-практиками у галузі менеджменту, маркетингу та мас-медіа.

_x_PS1 23 березня студенти факультету міжнародних відносин УжНУ взяли участь у конференції «Активність громади та громадянського суспільства». Захід відбувався у рамках програми «Словаччина - Україна: співробітництво через кордони» за підтримки словацьких партнерів та уряду Норвегії. Учасники імпрези – фахівці зі Словаччини та України у сфері ЗМІ, ділилися досвідом про свій шлях здобуття незалежності та самобутності преси._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією кафедри міжнародної політики_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Компетентно | 27.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 497 | 0.0/0
Теги: ФМЕВ, конференція, ужгород

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики