Понеділок, 20.01.20, 05:07 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Студент коледжу УжНУ став призером ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України

Як уже повідомляв Медіацентр УжНУ, 19 лютого на історичному факультеті провели ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Серед учасників у секції «Історія України» гідно продемонстрував свої знання обдарований студент I курсу напрямку «Право» природничо-гуманітарного коледжу Олег Росул.

Під керівництвом викладача історії Жанетти Собов студент виконав науково-дослідну роботу на тему «Вплив зовнішніх факторів на проголошення незалежності Карпатської України: історична закономірність чи політична гра європейських держав?».

Олег захищав роботу, акцентуючи увагу на актуальності теми дослідження та проводячи паралелі з сучасністю. Хлопець довів, що досвід Карпатської України є дуже цінним у наш час, коли Україна потерпає від воєнної російської агресії.

У результаті за виконану контрольну роботу з історії України та захист наукового дослідження Олег Росул став призером конкурсу й отримав диплом ІІ ступеня.

Олег Росул

«Я давно планував взяти участь у цьому конкурсі, але не уявляв, що це буде настільки важко. Вважаю, ця наукова робота є першим етапом на шляху вивчення мною міжнародних відносин на формування народів та держав. Надалі планую спроектувати цю проблематику на сучасність, ідеться, зокрема,  про два регіони України – Крим та Донбас, які потерпають від агресії. Разом із науковою роботою я готувався до контрольної, що, за умовами конкурсу, мала бути написана учасниками. Це було доволі складно, адже на першому курсі я не вивчаю курс історії України за 10-й клас.

Усі учасники конкурсу були гідними поваги та здорової конкуренції. Призове місце, яке я посів, – не тільки моя заслуга, а й усіх, хто мені допомагав та підтримував, зокрема мого наукового керівника Жанетти Вікторівни. Чому я став призером з історії, хоча вчуся на спеціальності «Право»? Все дуже просто. Історія – це мій фаховий предмет, складав з нього іспит під час вступу до коледжу. Я переконаний, що, хто не знає історії своєї країни, той не зможе змінити її на краще. Закликаю абсолютно кожного: єднаймося і творімо країну самотужки без жодних надій на зовнішню допомогу», – прокоментував Олег.

Оксана Пітра
Конкурси | 25.02.16 | Додав Шумицька | 680 | 5.0/1
Теги: історія, ПГК, Призер, Ман, конкурсу-захисту

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики