Неділя, 05.12.21, 01:04 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зблизька

Новий навчальний рік студенти розпочнуть в оновлених гуртожитках

За останні два роки тут провели чималу кількість ремонтних робіт. Так, у гуртожитках №1, 2, 3 на Студентській набережній замінили насоси, на кухнях – світильники, водопостачальні труби, встановили нові змішувачі. Відремонтована також каналізація. 

У всіх приміщеннях, де мешкають студенти, за останні два роки замінили дерев’яні вікна на пластикові, енергоощадні. Тож, сподіваємося, проблема з електропристроями, якими так часто полюбляла користуватися студентська молодь, – частково вирішена.

Сергій Соловйов

Масштабні ремонтні роботи проведено в гуртожитку №4. Студенти можуть милуватися прекрасними краєвидами через новенькі вітражі. У коридорах шостого поверху в дощову погоду не буде жодної калюжі, адже зроблено нову покрівлю.

Вiдремонтовані читальні зали № 2 та № 4 «Б» поверхів гостинно пропонують робоче місце та безкоштовний Wi-Fi студентам під час підготовки до модулів та іспитів.

З ініціативи студентів-інженерів на 6-ому «А» поверсі облаштовано креслярську. Реставровано також 40 блоків.

 

«Зробити капітальний ремонт у санвузлах не так просто. Спочатку потрібно стіни очистити від фарби до цегли, потім наносити на них свіжий цемент. Щоб усе висохло, теж необхідний час. Це займає близько місяця, не говорячи вже про стовідсоткову заміну труб, накладання плитки та іншу дрібну роботу.

У цих блоках також замінено всю сантехніку, електромережу, двері, ламінат. Повністю оновлено не лише санвузол, а й інші кімнати блоку, – інформує Сергій Соловйов, директор студмістечка. – Нереально повністю відремонтувати всі гуртожитки за декілька років. По-перше, для цього потрібний час, по-друге, – гроші. Наприклад, щоб зробити капітальний ремонт гуртожитку №4, потрібно близько 3 млн гривень, і це тільки за минулорічними цінами.

На 2014-15 навчальний рік плануємо також часткове оновлення приміщень студмістечка, але реалізація задуманого буде залежати від роботи казначейства, фінансової ситуації в державі».

 

Студенти, в кімнатах яких упродовж минулого навчального року робили капітальний ремонт, платитимуть за проживання так само, як й інші жителі гуртожитку. «У нових блоках, коли вмикається світло в санвузлі, зразу спрацьовує витяжка. У харчоблоках зроблені полички: окремо для овочів, для банок з консервами. Краса! Селитимемо сюди тих студентів, які й раніше тут жили. Вони ж цілий рік відчували незручності», – розповідає пані Галина, комендант гуртожитку №4.

Діана Овсак

Діана Овсак, студентка-другокурсниця, жителька блоку № 56,  запевняє: «Ремонт ванни – то найкорисніше й найголовніше. Вона дійсно стала придатною для використання. Блок тепер зручний. Після ремонту в ньому запанував затишок, тепер нам захочеться завжди тримати ванну в чистоті й порядку. Мінусом є те, що ми цілий рік жили без санвузла: особливо незручно було зранку, бо дуже довго чекали, поки десь звільниться умивальник, а сусіди не завжди впускали до себе. Та наші терпіння були не марними.Тепер будемо почуватися людьми й після пар матимемо бажання йти саме в свою кімнату».

Сподіваємося, що згодом наші гуртожитки будуть по-справжньому відповідати європейським стандартам. Безперечно, масштабні зміни потребують часу та фінансування, але воно того варте.

_x_PS1 Добігає кінця вступна кампанія. Абітурієнти стали студентами, тож попереду цікаве, а головне – самостійне життя, адже далеко від домівки доведеться скуштувати смак дорослої вже відповідальності. Найбільше, мабуть, перепаде тим, хто житиме в гуртожитку. В яких умовах проживатимуть майбутні мешканці студмістечка УжНУ?_x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/08/33gertozhunok/kukhnja.jpg_x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 220_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ярослава Бенца, Яна Тегза, _x_PS11 студентки відділення журналістики_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Зблизька | 17.08.14 | Додав Lucky | 1181 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики