Середа, 07.12.22, 06:28 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Не словом, а ділом

На базі УжНУ стартувала «Школа громадського лідера»

Програму заходу організовано з ініціативи головного територіального управління юстиції в Закарпатській області та за підтримки президії громадської ради при Закарпатській ОДА. До розробки та наповнення контенту курсу тренінгів долучився і «Центр кар’єри УжНУ» на чолі зі своїм директором – кандидатом економічних наук, доцентом Тетяною Бутурлакіною.

Пані Тетяна й відкрила перше засідання, розповіла про плани роботи програми, підкреслила важливість правового навчання як складової грамотної професійної діяльності громадських діячів, керівників громадських організацій та молодих активістів, яких чимало і серед студентів.

«Для того, аби бути дієвим та вміти впливати на рішення влади, слід набувати фаху й досвіду в цій сфері, а це елементарна громадська освіта, яка вже давно й успішно працює у світі. Громадський контроль, своєю чергою, є головною умовою демократичного суспільства», – наголосила пані Бутурлакіна. До слова, розпочата програма дозволить здобути знання і практичні навички та поради від досвідчених експертів, провідних фахівців та громадських діячів краю, що долучилися до тренінгів.

Тетяна Бутурлакіна

Серед присутніх на відкритті, зокрема, побувала й начальник головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Руслана Натуркач, яка звернулася до гостей із вітальним словом, побажала їм плідної роботи, а пізніше долучилася до дискусії.

Навчання розпочалося з тематичних модулів, яких усього заплановано десять. Стартовою була лекція першого заступника начальника ГТУЮ в Закарпатській області Івана Алмаші, який розповів про світовий антикорупційний досвід та вітчизняне законодавство у сфері протидії хабарництву. Про дієву громадську антикорупційну експертизу розповів перший заступник голови Громадської ради при Закарпатській ОДА Олег Лукша. Завершила тренінг першого дня лекція доцента юридичного факультету УжНУ Марії Менджул, яка розповіла присутнім про механізми взаємодії інститутів громадянського суспільства та органів державної влади й місцевого самоврядування щодо формування активної антикорупційної позиції громадськості в Україні.

Загалом перший день пройшов дуже насичено, адже тематика «Школи» пробудила серед учасників неабияку зацікавленість: вони активно ставили питання, долучалися до обговорення та коментували лекції прикладами з власного досвіду. Це підтвердило очікування організаторів та довело потребу саме такого формату навчання.

Охочі можуть долучитися до тренінгів, які відбудуться протягом наступних двох субот місяця (20-го та 27-го лютого відповідно). Участь у проекті безплатна. Заповнити аплікаційну форму можна тут.

_x_PS1 13 лютого в залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбулося перше засідання «Школи громадського лідера» – нового проекту, що передбачає триденну серію антикорупційних тренінгів._x_PS2 /live/2016/02/24wkola/umat.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Антоніна Чундак_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Не словом, а ділом | 15.02.16 | Додав Г_Кришiнець | 912 | 0.0/0
Теги: «Школа громадського лідера», антикорупція, тренінги, Центр кар'єри УжНУ, УжНУ

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики