Середа, 13.11.19, 18:47 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » З Приймальної комісії

Юридичний факультет УжНУ: досвідчений, сучасний, успішний!

Одним із найпрестижніших факультетів вишу традиційно вважається юридичний. На спеціальність «Правознавство» цього підрозділу уже 400 осіб подали документи, тринадцятеро – одразу оригінали, чотири з яких – першого ж дня вступної кампанії, повідомили у відбірковій комісії. Навчатися тут хочуть студенти з різних областей, але найбільше – зі Львівської, Івано-Франківської та, звичайно, Закарпатської.

Світлана Дашковська

Студенти юридичного факультету запевняють, що така популярність у нього – недарма. Про родзинки цього підрозділу розповіла Світлана Дашковська – колишня голова профбюро юридичного факультету, цьогорічна випускниця-магістр: «Ми можемо пишатися нашими викладачами – серед них є судді, прокурори, адвокати, працівники органів внутрішніх справ, а також інших державних органів, власники юридичних компаній.  На нашому факультеті функціонує юридична клініка, де студенти старших курсів можуть застосовувати свої теоретичні знання на практиці. Сюди звертаються категорії громадян, які не можуть дозволити собі платні поради, а юридична клініка нашого факультету робить це безкоштовно. Також у нас є зала судових засідань, у якій студенти мають змогу провести наближений до реального судовий процес. Звісно, головуючий суддя, колегія суддів, адвокати, прокурори, представники сторін, свідки, секретар судового засідання, – усі студенти. Це дуже цікаво! Коли читаєш з Кодексу, як відбувається такий захід, це одне, а як безпосередньо береш у ньому участь, ще й у залі судових засідань, де все справжнє, – геть інше враження і відчуття!»

Мирослава Зан

Радить цьогорічним абітурієнтам обирати фах юриста і студентка Мирослава Зан: «Юридичний факультет допоміг мені, з одного боку, реалізуватися, а з іншого – відкрити в собі нові можливості. Я стала головою НТСА юрфаку, і це дало мені змогу завести нові знайомства й спробувати розвинути здібності керівника. Крім того, завдяки й цьому товариству, і нашим викладачам, я взялася за наукову діяльність і вже опублікувала кілька своїх досліджень. Та юрфак, ясна річ, не обмежується лише навчанням і наукою – у нас традиційно проходять Дні першокурсника й Дні юриста; маємо свою команду КВН; є можливість займатися в різних спортивних секціях – з футболу, волейболу, плавання тощо. У нас на факультеті радо підтримують ініціативи студентів, тож – запрошуємо!»

Ірина Левіна
З Приймальної комісії | 25.07.14 | Додав Lucky | 801 | 5.0/1
Теги: юрфак

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики