Головна » Усі публікації » Перспективи |
Днями в УжНУ відбулося громадське обговорення перспектив упровадження інноваційних інформаційних технологій, на якому розглянули кілька важливих питань. Відкрив захід в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Зауважу, що таке обговорення не буде єдиним. Згодом плануємо провести ще кілька подібних. Нині ж бажаю нам плідної роботи!» Про розвиток інформатизації в університеті, зокрема автоматизовану систему тестування, розповів в. о. директора Навчально-наукового інституту інформаційних комунікаційних технології (ННІ ІКТ) Олександр Дубів: «Вважаю, що впровадження автоматизованої системи тестування, принаймні як форми поточного контролю знань студентів, було б доречним для нашого вишу. Це спростило б роботу самого викладача та дозволило б реалізувати контрольне опитування максимально швидко. Хотів би підкреслити, що ініціатива повинна йти від самого викладача: було б чудово, якби він знав, що в навчальному корпусі є комп’ютерна лабораторія, де можна самостійно провести незалежне комп’ютерне бліц-опитування групи студентів зі своєї дисципліни». Олександр Васильович поділився й своїми міркуваннями щодо роботи, котра б сприяла інформатизації вишу. Тож, на його думку, серед першорядних кроків є:
Також Олександр Дубів розповів про втілене: працює новий офіційний веб-сайт УжНУ, реалізовано й мобільний додаток «УжНУ: Інфо-центр» (у планах, крім доступу до розкладів та оголошень від деканатів, – надати зручний доступ до новин університету); впроваджується веб-портал електронного навчання ДВНЗ «УжНУ». Постійною є діяльність, спрямована на спрощення та автоматизацію роботи методистів. Олександр Васильович переконаний в об’єктивній потребі збільшення парку автоматизованих робочих місць персоналу, реконструкції та модернізації локальних обчислювальних мереж у навчальних корпусах, об’єднання всіх навчальних корпусів та гуртожитків в єдину корпоративну Інтернет-мережу. Також на часі розгортання Wi-Fi-точок доступу в усіх навчальних корпусах та гуртожитках університету, створення сучасних і модернізація наявних лінгафонних лабораторій для вивчення іноземних мов зі спеціалізованим ПЗ на базі персональних комп’ютерів. В. о. директора ННІ ІКТ висловив готовність сприяти в організації та проведенні безкоштовних курсів підвищення комп’ютерної грамотності для співробітників та викладачів університету, що потребують цього (25-годинні курси, 2 рівні навчальної програми), підготовці та перепідготовці викладацького складу в галузі сучасних інформаційних засобів навчання. Розповів і про більш далекі, з огляду на фінансову скруту в закладі та ситуацію в державі загалом, перспективи інформатизації діяльності Ужгородського університету, як-от:
Після виступу Олександра Дубіва учасники зібрання ставили запитання доповідачу, пропонували свої нововведення до процесу інформатизації. Галина Риган для Медіацентру УжНУ |
|
|
|
Теги: |
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
0 | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики