Понеділок, 17.06.19, 13:40 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Географи УжНУ провели на факультеті брейн-ринг!

Справжні інтелектуальні баталії – справа не з легких. Тим більше між студентами та викладачами. Позмагатися за титул найрозумнішого вирішили днями географи УжНУ, організувавши з цією метою брейн-ринг. Організаторами заходу стали НТСА, студрада та профком географічного факультету.

Як повідомив голова НТСА геофаку Юрій Бисага, 17 листопада відбудуться інтелектуальні змагання всеуніверситетського рівня, тому факультетські стали невеличкою розминкою з метою підготовки.

Брейн-ринг, мозковий штурм, інтелектуальні поєдинки, конкурс найрозумніших... Як тільки не називають такого роду змагання. Правила досить прості: у кожному блоці по 5 запитань, кожне з яких оцінюється балом. У наступний тур проходить команда, яка набрала максимальну кількість балів. Єдина умова – не натиснути кнопку завчасно, бо це вважається фальш-стартом: так команда може позбутися права відповідати на запитання.

Участь у заході взяли всі курси географічного факультету: у загальному підсумку провели 6 поєдинків. Питання звучали найрізноманітніші: про літературу, науку, спорт, античну культуру, зокрема з грецької та римської міфології, тощо.

Коли питання були надто складними для учасників, допомагав зал. Про своїх ерудованих глядачів учасники брейн-рингу подбали: за кожну правильну відповідь дарували смачну цукерку.

Команда викладачів

Після безлічі запитань визначилися кандидати, які змагалися за 3-є місце – другокурсники-географи та третьокурсники-лісівники. У результаті двобою «бронзу» здобув II курс спеціальності «географія».

У передостанньому турі змагалися студенти 5-го і 3-го курсів. Переможця цієї гри, а ними стали третьокурсники, очікував серйозний, підготовлений, ерудований суперник – викладачі.

Гра тривала напружено та запекло, зал всіляко підтримував друзів-студентів й улюблених викладачів. Студенти докладали максимум зусиль, радилися, розглядали всі можливі варіанти відповідей і в результаті перемогли.

Тетяна Герзанич

Капітан команди-переможниці Тетяна Герзанич ділиться враженнями: «Це було щось неймовірне. Я брала участь в брейн-рингу вперше, як і кожен учасник моєї команди, тож не забуду цю гру ніколи. Ми взагалі не готувалися, довго вагалися, чи йти, але вирішили все ж таки подати заявку на участь. З викладачами грати було важко, бо це, зрозуміло, зовсім не той рівень, який маємо ми. До них нам треба ще рости й рости. Дуже задоволена грою».

Роман Славік

Один із учасників команди викладачів, заступник декана з виховної роботи Роман Славік розповідає: «Наш факультет завжди займає призові місця на університетських брейн-рингах. Якщо не перше, то обов’язково друге або третє. Сьогодні ми вирішили провести своєрідний початковий етап на факультеті.

Йшов сюди трохи сонний, змучений – не допомагала навіть кава. Але брейн-ринг, скажу вам, так збадьорив і розвеселив, що вже й кави не хочу. Що стосується наших суперників, то я не очікував, що наші студенти настільки ерудовані. Ми з викладачами відзначили це для себе.

Студенти, активні на парах, були такими й тут. Дуже потішили першачки – стали для нас відкриттям, тож візьмемо їх у команду для участі в конкурсі на рівні університету. Хочу побажати нашій факультетській команді, яка оновлюється щороку, успіху та завоювання всіх трофеїв. У перспективі хочеться, аби наші студенти перейшли до наступного етапу – всеукраїнського – й обов’язково зайняли призове місце».

Оксана Пітра

для Медіацентру УжНУ
Дозвілля | 07.11.14 | Додав Зизич | 1261 | 0.0/0
Теги: брейн-ринг, Географічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]