Понеділок, 17.06.19, 13:51 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

Студенти-географи пройшли свою першу в стінах УжНУ практику

15 липня на географічному факультеті відбувся захист практики студентів I курсу денного та заочного відділень. Тритижневу навчально-виробничу практику, метою якої є засвоєння теоретичних знань з курсу «Загальна та історична географія», студенти-географи проходять щороку. За планом вона поділяється на такі розділи: геологічний, геоморфологічний, ґрунтознавчий, краєзнавчий, ландшафтний.

Цього року студенти відвідали територію Карпатського біосферного заповідника, гірська система якого характеризується найбільшою біологічною різноманітністю на європейському континенті, та Шацький національний природний парк, де зосереджена велика кількість озер, різних за своїми характеристиками та походженням, які утворюють одну з найбільших озерних систем Європи.

Побували також у мальовничому с. Ділове Рахівського району, де розташований географічний центр Європи, Музеї екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах, на Говерлі – найвищій вершині Українських Карпат і найвищій точці України.

За період практики студенти ознайомилися з будовою річки Тиси, виконали ґрунтовий розріз і вивчили шари ґрунту на території Рахівського району, засвоїли особливості клімату, досліджували гірські породи.

Іван Огар

Іван Огар, студент-практикант, розповідає: «Це перша моя практика. Дуже запам’яталася тими чудовими місцями, які ми відвідали. Найбільше емоцій викликало сходження на Говерлу й спуск. Перші три дні практики видалися трохи похмурими, бо падав дощ. Ми всі жили у наметовому містечку, а ті, хто не мав намету, – в будівлі самого заповідника.

Ходили також на річку для вивчення залягання порід та процесу їхнього утворення. Керівники практики розповідали багато цікавих фактів з геології та геоморфології, про які ми почули вперше. Робили й ґрунтовий розріз, який давався нам досить важко через сухість і твердість ґрунту. Враження просто неймовірні, хочу знову повернутися на Говерлу».

Кароліна Касинець

Кароліна Касинець, студентка-практикантка, каже: «Ця практика залишиться у пам’яті всіх надовго. Коли ми приїхали у біосферний заповідник, наші викладачі приготували нам дуже смачний боґрач. Коли піднімалися на Говерлу, то мали змогу насолоджуватися надзвичайно красивими краєвидами, а на самій вершині заспівали гімн України – і це було незабутньо.

Із гори ми бачили Волинську рівнину, яку насправді важко розгледіти через погодні умови. Мушу сказати, що там, де ми побували, просто неймовірна краса, чудова природа, а озеро Світязь вирізняється прозорістю і чистотою. Нам удалося поєднати навчання і відпочинок: купалися, засмагали, на березі грали у волейбол».Оксана Пітра, студентка відділення журналістики УжНУ

Фото надав Роман Славік, заступник декана геофаку з виховної роботи
Студентська практика | 15.07.14 | Додав Lucky | 1043 | 0.0/0
Теги: Географічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики