Вівторок, 22.10.19, 05:16 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Факультет історії та міжнародних відносин також приймав юних науковців МАН

Минулого тижня на факультеті історії та міжнародних відносин також приймали учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Захід, як відомо, покликаний виявляти й підтримувати обдаровану учнівську молодь, залучати її до наукових досліджень та створювати умови для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

 

Відзначимо, що викладачі-історики вже не перший рік співпрацюють з Малою академією наук. Чимало учнів-манівців згодом продовжують своє навчання на факультеті, а його випускники, працюючи вчителями в районах області, стають науковими керівниками науково-дослідницьких робіт все нових і нових вихованців.

Тож у рамках ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України школярі з усієї області мали змогу продемонструвати свої знання та власні напрацювання з кількох напрямків історії. Зокрема, працювало п’ять секцій: «Історія України», «Археологія», «Історичне краєзнавство», «Етнологія» та «Всесвітня історія». Оцінювали юних науковців професор М.П. Тиводар, доценти Н.М. Радченко, І.А. Прохненко, О.В. Ферков, І.О. Шніцер, В.В. Мойжес, О.Ю. Кичак та викладачі П.М. Худіш, Ю.В. Славік, Ю.І. Ісак.

 

Перед початком роботи до учасників заходу з вітальним словом звернулася в. о. заступника декана з навчальної роботи доцент Надія Керецман, яка розповіла присутнім про історію факультету, його головні здобутки та плани розвитку на майбутнє. В. о. заступника декана з наукової роботи доцент Ігор Шніцер поінформував юнь про спеціалізації, за якими готують на факультеті, наукове життя студентів та можливість міжнародного стажування.

Відтак юні дослідники продовжили працювати в секціях,  представляючи свої науково-дослідницькі розвідки й відповідаючи на запитання членів комісій та інших учасників.

Більшість робіт школярів були присвячені актуальним науковим проблемам та позбавлені ідеологічних підходів і поглядів на розвиток суспільства. Доповіді виявилися цікавими й демонстрували високий рівень опрацювання матеріалу. За підсумками роботи в кожній секції були визначені кращі науково-дослідницькі розвідки.

Варто відзначити, що перебіг конкурсу-захисту засвідчив наявність талановитої молоді, яка любить і вивчає історію. І це тішить, адже вивчення історії є одним із найважливіших чинників формування національної свідомості народу. Недарма видатний український історик Михайло Грушевський наголошував: без знання минулого неможливе точне поняття про сучасне.

Вл. інф.
Конкурси | 22.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 507 | 5.0/1
Теги: наукові роботи, Конкурс, Ман, факультет історії та міжнародних ві

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики