Середа, 07.12.22, 06:07 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Факультет європейського права та правознавства став співорганізатором творчого конкурсу та фотовиставки робіт юних ужгородців
Учасники конкурсу

Конкурс серед школярів мав на меті створення сприятливих умов для розвитку морально-етичних якостей дітей і підлітків, формування позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, сприяння самореалізації талановитої учнівської молоді, її творчому розвитку, активному залученню до соціально вагомої діяльності.

Одна з переможниць зачитує свою роботу

Учасником заходів міг стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу Ужгорода від 6 до 18 років. На конкурс надійшло понад півтисячі робіт школярів з усіх шкіл міста, серед яких фотографії, малюнки, вірші, казки, оповідання тощо. У зв’язку з великою кількістю робіт виокремили три вікові номінації: молодшу групу (діти від 6 до 10 років), середню (10–14 років) та старшу (14–18 років).

Кращі роботи були відзначені грамотами управління освіти Ужгородської міської ради, факультету європейського права та правознавства ДВНЗ «УжНУ» та обласного організаційно-методичного центру культури при управлінні культури Закарпатської ОДА, а також призами. Загалом відзначили 22 учнів.

На конкурс надійшло понад півтисячі робіт школярів з усіх шкіл міста, серед яких фотографії, малюнки, вірші, казки, оповідання тощо

Ярмарок і фотовиставка відкрилися 13 листопада в приміщенні ЗОШ № 10. Були виставлені кращі роботи, малюнки, фотографії, а також переможці  конкурсу зачитали свої твори. Старшокласники цієї школи й учні переможці були запрошенні до перегляду фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж».

Учасники конкурсу

Ярмарок і фотовиставка «Права людини в Ужгороді очима дітей» будуть тривати до завершення ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Закарпатті, а саме до 30 листопада, і мандруватимуть всіма школами міста. Після фестивалю роботи будуть виставлені в управлінні освіти Ужгородської міської ради.

Ярослав Лазур

Декан факультету європейського права та правознавства, співголова конкурсної комісії Ярослав Лазур зауважив, що роботи дітей справді вражають, серед переможців – дітки різної етнічної належності – української, угорської, ромської та інших. Глибина думки і фантазії неабияк здивувала комісію. Особливо хочеться відзначити твір однієї з переможниць – учениці 7-го класу ЗОШ № 20 Ярослави Воротинцевої.

Пропонуємо уривок з нього:

Мені 11 років. Я ще не вчу правознавства у школі, мені важко оперувати дорослими поняттями, але я спробую розказати про права людини, як я це бачу, як відчуваю… Почну з моєї сім’ї. Вже три місяці з нами проживає моя рідна тітка Світлана, яка до цього часу мешкала на Донеччині. Спочатку, я думала, що вона приїхала просто погостювати. Але не було ні подарунків, ні гарного настрою, ні такої радості батьків від її приїзду, як завжди. Вона була лише з однією невеликою торбинкою. А Оля – її донька і моя двоюрідна сестра, вже ніколи не приїде. Їй було лише 18. І так залишиться назавжди. Право на життя – найцінніше, без якого всі інші – пил!...

_x_PS1 Факультет європейського права та правознавства ДВНЗ «УжНУ» разом з управлінням освіти Ужгородської міської ради та громадською організацією «Карпатське агентство прав людини “Вестед”» організували Ярмарок творчих робіт на тему прав людини та фотовиставку «Права людини в Ужгороді очима дітей» в рамках ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA._x_PS2 /live/2014/11/51konkurs/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією Марії Менджул_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Конкурси | 15.11.14 | Додав Путpашик | 1006 | 0.0/0
Теги: Факультет європейського права, творчий конкурс, права людини

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики