Вівторок, 28.01.20, 08:15 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Cтудентам Інституту економіки та міжнародних відносин пропонували працювати на «Jabil»

Американська корпорація «Jabil Circuit» – один із шести світових лідерів у сфері контрактного виробництва електронної техніки. Її продукція надходить на ринок під торговими марками Philips, Hewlett-Packard, Cisco, Alcatel, IBM, Nokia, Siemens, Valeo та багатьох інших відомих брендів. В Ужгороді підприємство заснували 2004 року. Спеціалісти «Jabil Circuit» зацікавлені в молодих амбітних працівниках, тому й завітали в гості до старшокурсників Інституту економіки та міжнародних відносин, щоб розповісти їм про специфіку роботи певних відділів, у чому могли б бути зацікавлені майбутні випускники.

Микола Палінчак
Микола Палінчак, директор цього Інституту, запросив до слова гостей із заводу «Jabil» – працівника відділу кадрів Діану Ганчин та випускника факультету міжнародних відносин, а нині – начальника відділу планування та постачання Сергія Митропольського.

Діана Ганчин
Діана Ганчин, що займається набором персоналу і часто працює зі студентами-практикантами, розповіла про переваги роботи саме на цьому підприємстві. Завод потребує спеціалістів як із технічних, так і з нетехнічних спеціальностей. Серед останніх, наприклад, економістів, бухгалтерів, фахівців із логістики, планування виробництва тощо. Саме ці спеціальності і могли б зацікавити випускників Інституту економіки та міжнародних відносин, адже, як засвідчили гості, «Jabil» забезпечує хороший заробіток, можливість кар’єрного зростання, робить чималі соціальні інвестиції, підтримуючи своїх працівників у життєвій скруті.

Сергій Митропольский
Сергій Митропольський розповів про особливості роботи свого відділу – планування та постачання. Фахівець з питань планування є основною контактною особою з клієнтами щодо виконання замовлень та відправлення продукції; крім того, цей відділ займається також розробкою операційного плану та контролює його виконання. Стосовно ж підрозділу з постачання, то його працівники опікуються ідентифікацією матеріалу, аналізом пропозицій, управлінням поставками та оцінюванням постачальників. «Плюсами» роботи саме в цьому відділі, зауважив Сергій, є діяльність у сфері міжнародного бізнесу і логістики, робота з найсучаснішими інструментами та процесами, а також професійне і кар’єрне зростання – ці переваги якраз і можуть зацікавити майбутніх випускників інституту економіки та міжнародних відносин.

Зацікавлені студенти могли ознайомитися з буклетами, занотувати контакти гостей, аби надалі проходити практику чи спробувати працевлаштуватися на підприємстві.

Ірина Левіна
Теорія і практика | 19.03.14 | Додав Lucky | 1794 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик