Субота, 22.01.22, 09:22 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Абітурієнти знайомилися з факультетом іноземної філології
Михайло Рошко
Під час зустрічі декан факультету Михайло Рошко наголосив, що факультет іноземної філології – найближчий до кордону форпост, який доносить у наш край і розповсюджує дух Європи та європейську ментальність і культуру. Декан щиро зізнався, що між студентами та викладачами немає жодних бар’єрів.

Факультет іноземної філології готує фахівців за чотирма напрямками: «Англійська мова і література», «Німецька мова і література», «Французька мова і література», «Румунська мова і література». Крім основної мови, студенти мають змогу вивчати паралельно другу іноземну на вибір. З минулого року випускники ФІФ отримують диплом знавця двох мов і світової літератури.

Під час зустрічі
Декан Михайло Рошко роз’яснив, що випускники іноземної філології можуть працювати не тільки вчителями та перекладачами, а й у сфері журналістики, дипломатії, туризму та ін. До прикладу, випускники Віолета Цап та Максим Мельник працюють на телебаченні, вихованці підрозділу очолюють кілька кафедр іноземної філології вишів Києва, Дрогобича тощо. Рівень знань, які студенти здобувають на факультеті, засвідчує й те, що торіч студентка Марина Костик посіла перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді знавців англійської мови, відзначив декан.

Важливо, що кожна з чотирьох спеціальностей має можливості навчатися за обміном. Цікаво, що шанси навчатися за кордоном мають студенти і денної, і заочної форм.

Під час зустрічі
Також важливо, що студенти мають нагоду спілкуватися з носієм мови і в Ужгороді. Цей рік на кафедрі англійської філології працює американка Крістіна Блумен. З вересня очікують німецького та румунського лекторів.

Школярі познайомилися із завідувачами кожного відділення – завідувачем кафедри англійської філології Сніжаною Голик, завідувачем кафедри французької мови та світової літератури Степаном Бобинцем, завідувачем кафедри німецької філології Ольгою Гвоздяк, завідувачем кафедри румунської та класичної філологій Емілією Швед, кожен із яких розповів про особливості свого відділення.

Під час зустрічі
Цікавий аргумент щодо обрання факультету іноземної філології навела доцент Сніжана Голик: «Є значна різниця між експрес-курсами вивчення мови та іноземною філологією. На перших Ви швидко опануєте базу знань певної мови, а на факультеті іноземної філології маєте змогу вивчити мову досконало, пізнати культуру і літературу відповідної країни та спробувати свої сили у науковій діяльності».

День відкритих дверей дав змогу майбутнім абітурієнтам познайомитися і поспілкуватися зі студентами, активістами, які розповіли, як відпочивають іноземні філологи, навіть зі студенткою-заочницею, яка щойно повернулася з Німеччини.

Після урочистої офіційної частини гості побували на екскурсії факультетом іноземної філології та дістали відповіді на всі свої питання._x_PS1 15 травня на факультеті іноземної філології відбувся День відкритих дверей. Школярі Ужгородщини та Іршавщини дізналися про перспективи фаху іноземного філолога, особливості вивчення цієї професії в Ужгородському університеті, познайомилися з викладачами та студентами._x_PS2 /live/2015/05/58FIF/DSC06593.jpg_x_PS3 Керівний склад факультету_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Іванка Когутич_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Зустрічі | 17.05.15 | Додав Шумицька | 1697 | 5.0/1
Теги: факультет іноземної філології, ФІФ, День відкритих дверей

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики