Четвер, 27.01.22, 21:11 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Вітаємо!

Вітаємо кафедру військової підготовки УжНУ з Днем Збройних сил України!

3 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, Медіацентр УжНУ завітав до новоствореної кафедри  військової підготовки, аби дізнатися, як підрозділу живеться та що там студенти вивчають.

Василь Олійник

Після шикування та перевірки наявності студенти перейшли у будівлю фізичного факультету, де продовжили слухати лекції. З нагоди прийдешнього свята до студентів-військовиків звернувся завідувач кафедри військової підготовки полковник Василь Олійник, побажавши всім щастя, здоров’я та позитивних здобутків у вивченні військової справи.

За словами Василя Васильовича: «Військовий день» починаємо з обговорення актуальних подій у нашій країні, інформуємо про новини із зони АТО тощо. Таку інформацію готує один із студентів.

Крістіан Протас

Наша кафедра об’єднує  4 навчальних підрозділи з різних спеціальностей, які очолюють найбільш сумлінні студенти. Вирішенням організаційних питань та питань персоналу опікуються позаштатні помічники завідувача кафедри студенти Олександр Варшава та Крістіан Протас.

Наші студенти мають велике бажання вивчати військову справу. Це наш перший набір: 114 студентів – переважно хлопці, проте бажання захищати Вітчизну виявило і декілька дівчат. Одна з них навіть очолює  навчальний взвод.

Наталія Свида

Наталія Свида, студентка 3-го курсу КНЕУ, командир 4-го взводу – «психологія» –розповідає: «Той, хто очолює взвод, крім того, щоб шикувати особовий склад, повинен кожного знати на обличчя, знати про хобі своїх підопічних, про їх психологічний стан». Дівчина зізнається, що ніяких «поблажок» до дівчат немає, бо «у нас гендерна рівність».

Володимир Кращенко

Усі дівчата на військовій кафедрі вивчають  психологію, за винятком студентки 3-го курсу історичного факультету Діаніти Ситар, якій більше подобається бойове застосування  підрозділів спеціального призначення: «Мені ближче до душі розвідка, ніж психологія, та й до фізичних навантажень звикла».

Олександр Побережник

Всі викладачі кафедри з багаторічним  військовим  досвідом. Один із них, Володимир Кращенко, зауважує: «Як кадрові військові, ми  передаємо свої знання студентам. Ми творимо історію – готуємо захисників Вітчизни. Дуже добре, що студенти нашого університету, не відриваючись від навчального процесу, можуть вчитись на військовій кафедрі. Тим, хто пройшов військовий вишкіл, легше влаштуватися на роботу».

Андрій Дзямко

Командир 1-го взводу (бойове застосування механізованих підрозділів) третьокурсник Андрій Дзямко (студент інженерно-технічного факультету) поділився, що, крім слухання лекцій, у навчальному процесі використовують макети РПК, АКМ та іншу навчальну зброю, а також  «..стежимо за дисципліною – це головний навик, який допоможе досягти успіху й у професійній діяльності».

«Влітку нас чекає практика на полігоні з артилерійським озброєнням. Ми дізнаємося, як воно працює, не в теорії, а на практиці», – розповів командир взводу (бойове застосування підрозділів наземної артилерії) Олександр Побережник.

Василь Дьордь

«Розвідники удосконалюють свої навички, вивчаючи сучасне військове обладнання та дорогу зброю найрозвиненіших країн світу», – зазначив командир другого  взводу Василь Дьордь (студент юридичного факультету, 3-й курс).

Помічник завідувача кафедри (третьокурсник-психолог) Крістіан Протас розказав, що недавно робили опитування на тему «Для чого студенти навчаються на кафедрі військової підготовки?» –результати були дуже втішними: 90% опитуваних зізналися, що роблять це за власним бажанням, це свідчить про їхню цілеспрямованість; 92% студентів задоволені військовою підготовкою в нашому університеті, решта (8%) не визначилися, бо ще не встигли адаптуватись, оскільки вступили на кафедру пізніше за інших – як новий набір.

Щиро вітаємо кафедру військової підготовки та її вихованців з Днем Збройних сил України!

_x_PS1 Раз на тиждень, у четвер, – а це день військової підготовки в УжНУ, наші студенти – майбутні захисники Вітчизни – о 8-й ранку поспішають у двір юридичного факультету на шикування._x_PS2 /live/2015/12/12vijskova/IMG_2195.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 https://www.youtube.com/embed/jh58HU32vvc_x_PS10 Віра Лабич_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 Відео Роберта Паппа_x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Вітаємо! | 04.12.15 | Додав Шумицька | 1688 | 5.0/1
Теги: кафедра військової підготовки, День Збройних Сил України

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики