Понеділок, 28.11.22, 14:45 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Викладачі УжНУ відвідали Університет імені Миколаса Ромеріса у Вільнюсі

Університет є одним із кращих навчальних закладів Литви з підготовки фахівців у галузі соціально-політичних наук, юриспруденції, інформаційних технологій, а за критерієм динаміки міжнародного співробітництва, запровадження інновацій в управління посідає чільне місце серед вишів країни.

Формальним приводом для зустрічі стала участь науковців УжНУ в роботі представницької міжнародної конференції «Соціальні інновації: теоретичне та практичне розуміння». Основною ж метою поїздки було досягнення конкретних домовленостей щодо спільних освітніх і наукових проектів між спорідненими підрозділами УжНУ та литовського університету. Нагадаємо, що така співпраця між вишами була започаткована у червні під час візиту до Литви ректора УжНУ Володимира Смоланки.

Попередні домовленості й підготовча організаційна робота співробітників Центру інновацій та розвитку дали свої перші результати: Ужгородський національний університет прийнятий до Європейсько-азійського міжнародного консорціуму з соціальних інновацій, до складу якого входять виші та інноваційні підприємства. Метою цієї «парасолькової» організації є розробка та реалізація спільних наукових і технологічних проектів у сфері так званого «розумного» інноваційного суспільства.

Студенти та викладачі факультету суспільних наук зможуть провадити онлайн-лекції з колегами з Інституту державного управління факультету політики та менеджменту, брати участь у літніх школах, публікувати статті у журналі «Public Policy and Administration», що входить до наукометричної бази «Scopus».

Вивчається також можливість започаткування магістерської програми подвійних дипломів. Не менш привабливими є перспективи співробітництва між факультетом європейського права та правознавства УжНУ і юридичного факультету Університету імені Миколаса Ромеріса. Крім розробки проекту співробітництва у сфері підготовки магістрів, ітиметься також про практику спільної підготовки докторів філософії, використання онлайн-технологій для читання лекцій, видання журналу «Юриспруденція», спільні наукові розробки.

Співробітники УжНУ висловлюють велику подяку литовським колегам, зокрема проректору з наукових досліджень і міжнародних зв’язків професору Інзі Жалєненє, за чудову організацію конференції, допомогу при вступі до міжнародного консорціуму, підтримку України у її протистоянні з Росією.

_x_PS1 Минулого тижня представники факультетів суспільних наук і європейського права та правознавства Крістіна Новосад, Ярослав Лазур, Тетяна Карабін, Георгій Динис, Михайло Савчин, а також Центру інновацій і розвитку УжНУ Віталія Дутова і Наталія Лаврентьєва, на чолі з в.о. проректора з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків Мирославою Лендьел відвідали Університет імені Миколаса Ромеріса у Вільнюсі._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 /live/2014/10/100/verkh.jpg_x_PS6 Ужгородська делегація_x_PS7 337_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією Мирослави Лендьел,_x_PS11 в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Міжнародні контакти | 27.10.14 | Додав Lucky | 968 | 0.0/0
Теги: Міжнародна співпраця, Університет ім. Миколаса Ромеріса, литва

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик