Понеділок, 06.02.23, 03:28 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

У День Нобеля викладачі та студенти відділення журналістики дискутували на науковому семінарі
Під час наукового семінару
Студенти 5 курсу відділення журналістики 10 грудня були справжніми науковцями –  вони виступали з доповідями на студентському науковому семінарі «Актуальні проблеми журналістики». Участь у заході взяли 11 майбутніх випускників, серед яких і магістранти, і спеціалісти. З викладачів на семінарі були присутні доценти кафедри журналістики Галина Шаповалова та Ярослава Шебештян, а також завідувач кафедри журналістики доцент Юрій Бідзіля.

Кожна з наукових робіт, представлених на семінарі, так чи так стосувалася тематики магістерських і дипломних проектів студентів. Теми ж доповідей були різноплановими, завдяки чому семінар, який тривав доволі довго, не видався анітрохи нудним: студенти-журналісти в різних аспектах досліджують такі актуальні питання, як імідж та бренд, журналістська етика, соціальна реклама, студентське радіомовлення, аналітичний коментар, портретне інтерв’ю, вуличне мистецтво тощо. У двох студентів-спеціалістів дипломні роботи творчі: їх підсумком стануть документальні фільми – про міжнародну організацію «Віра і Світло», яка допомагає людям з особливими потребами, та про вболівальницький рух.

Під час семінару
Після кожної виголошеної промови між доповідачем, викладачами й присутніми студентами розгорталося обговорення почутого. Ванда Мільо, магістрант відділення журналістики, вважає, що такі наукові семінари мають для студентів надзвичайно вагоме значення: «Аргументуючи, обґрунтовуючи положення своїх досліджень, ми мали змогу почути слушні  коментарі викладачів. Такі зауваги, по-перше, дозволять вдосконалити свої роботи, а по-друге, допоможуть зорієнтуватися в тому, які питання стосовно наших дипломних та магістерських можуть виникати під час їх захисту. Особливо важливим було те, що теми всіх виступів актуальні, тож слухати доробки своїх однокурсників було справді цікаво. Особисто я врахую ті зауваження, які почула під час обговорення і, сподіваюся, більше не припускатимуся помилок на зразок тих, котрі були виявлені під час моєї доповіді».

Юрій Бідзіля
Підсумовуючи, Юрій Бідзіля повідомив, що всі наукові статті пройшли апробацію. «Це була свого роду репетиція захисту ваших дипломних та магістерських робіт, – зауважив він. – Ви ще маєте час допрацювати свої статті, ми намагалися скерувати вас у потрібне русло. Звісно, деякі моменти є дискусійними, і ви можете з нами не погоджуватися. Якщо йдеться про терміни й точні визначення, то варто звертатися до наукових монографій, щоб не плутати поняття. Це важливий крок у науці для кожного з вас».

Наукові статті учасників семінару незабаром будуть видані окремим збірником.

Ірина ЛевінаТеорія і практика | 11.12.13 | Додав VIP | 1015 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик