Четвер, 19.09.19, 07:38 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

Ужгородський національний повертається у звичне русло роботи
Під час засідання

Сьогодні, 4 березня, т. в. о. ректора УжНУ Федір Шандор провів другу робочу нараду – вже з деканами факультетів та директорами інститутів, аби обговорити поточні питання. Федір Федорович наголосив, що ми повертаємося до звичного режиму роботи після бурхливих подій останніх днів, і тому деякі питання потрібно вирішувати невідкладно.

Зокрема, одним із таких нагальних питань є робота приймальної комісії. Її відповідальний секретар Олена Мельник зауважила, що підготовка до вступної кампанії починається задовго до її старту; тому треба в короткі терміни підготувати всі документи стосовно вступу, аби абітурієнти могли якнайшвидше ознайомитися з ними на офіційному сайті. Крім того, потрібно також створити відбіркову, приймальну та апеляційну комісії у кожному з підрозділів (члени однієї комісії не можуть входити до складу іншої, тобто повинні бути унікальними). Науковці також запланували на четвер засідання приймальної комісії УжНУ.

Олена Мельник
Із запитаннями та пропозиціями виступила й начальник навчально-методичного відділу Світлана Джупіна, яка зауважила, що у зв’язку з нещодавніми подіями в країні та області був порушений термін ліквідації академзаборгованостей. Таким чином вирішили продовжити термін перескладання до 14-го березня, а для медичних спеціальностей – до 21-го. Крім того, на факультеті європейського права та правознавства, а також на юридичному, медичному, економічному факультетах потрібно призначити нових голів ДЕК, адже за деякими спеціальностями іспити почнуться вже з 11-го березня.

Світлана Джупіна
На засіданні говорили також про участь у всеукраїнських олімпіадах: деякі студенти з огляду на події в країні відмовляються їхати на ті, що відбуваються у південно-східній частині України, зокрема в Криму. Вирішили, що коли переможці місцевого значення не захочуть їхати, потрібно заохочувати інших: відмова від участі у всеукраїнських олімпіадах за спеціалізацією негативно вплине на загальноуніверситетські показники. Також порушили питання заборгованостей оплати за перший навчальний семестр: деканам факультетів слід звірити всі проблемні моменти з бухгалтерією вишу.

Наостанок Федір Шандор зачитав накази, що сьогодні надійшли з Міністерства освіти і науки України – про звільнення з посади ректора УжНУ Федора Ващука та про призначення виконувачем обов’язків керманича вишу Володимира Смоланки.

Ірина Левіна
Із ректорату | 05.03.14 | Додав Lucky | 901 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики