Четвер, 28.03.24, 23:33 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Ужгородці перебаскетболили й львів’ян
В атаці львів’яни
23–24 листопада у третьому турі чоловічого чемпіонату України з баскетболу в першій лізі баскетбольний клуб «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» приймав львівський «СКІФ-ЛДУФК». Після чотирьох стартових матчів в обох команд була однакова кількість очок, тому протистояння віщувало стати принциповим.

Епізод гри
Перший поєдинок ужгородці почали дуже прудко: гості явно не були до такого готові. Стрімкі атаки й чудовий захист – і в стартовій чверті господарі відірвалися в рахунку на 22 очки. У другій частині, втім, львів’яни зуміли налагодити дії в нападі, й на майданчику запанувала рівна гра.

У другій половині матчу гості намагалися наздогнати суперника, проте господарі не дозволили цього зробити, а під кінець гри ще більше відірвалися в рахунку, здобувши розгромну перемогу – 112:77. Найрезультативнішим на майданчику виявився наш форвард К. Костенко, який набрав 40 очок.

В атаці ужгородці
З самого початку другої гри ужгородська команда, влучно кидаючи з дальньої дистанції та швидко переходячи в атаку, зуміла відірватися в рахунку на комфортну дистанцію. Відтак на майданчику точилася рівна боротьба, про що свідчить майже рівний рахунок другої і третьої чвертей. Команди відповідали супернику результативною атакою на атаку. Львів’яни намагалися наздогнати господарів, але наші таки довели поєдинок до перемоги – 98:94. У цьому матчі найбільше влучних кидків зробив А.Іванина, набравши 34 очки.