Понеділок, 18.11.19, 12:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Нашій студентці з факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу двічі аплодували стоячи науковці в Києві

Студентка факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Марі-Надін Гринь успішно виступила на щорічній Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки», яка відбулася 8-9 квітня в Києві на базі Національного авіаційного університету.

Щороку конференція об’єднує молодь у прагненні наукового пошуку, нових знайомств, цікавих зустрічей і демонстрації себе як перспективних, талановитих, креативних фахівців. Навіть попри складну соціально-політичну та економічну ситуацію, заявки на участь подали 550 учасників, 424 з яких представили тези виступів до друку в матеріалах конференції. Завдяки цьому примножуватиметься слава НАУ, адже цього року конференція за напрямом «Гуманітарні науки» об’єднала зусилля учених з 3 закордонних та 18 вітчизняних наукових і освітніх установ.

Пленарне засідання конференції розпочалося з вітальних слів директора ГМІ професора А. Г. Гудманяна. Вказуючи на здобутки молодих учених і студентів, відзначаючи вагомий внесок потужного науково-педагогічного колективу інституту в становленні та розвитку молоді, Артур Грантович висловив сподівання, що інтерес до наукового пошуку, бажання пізнавати і відкривати нові горизонти є надійною платформою єдності та взаєморозуміння, що так необхідні нині нашій країні.

 

Дальший хід Пленарного засідання підтвердив тренд інституту щодо запрошення відомих особистостей, чий дух і власний приклад здатен надихати, вести вперед, підіймати в польоті цілей, цінностей і мрій. Цього року гостями інституту були Є. І. Головаха, соціолог, психолог, громадський діяч, заступник директора Інституту соціології НАН України, професор; О. В. Щербань, етнолог, музеолог, популяризатор традиційної української культури; В. В. Гладких, головний консультант апарату Верховної Ради України, політичний експерт Аналітичної групи «Левіафан». Емоційні виступи гостей миттєво відбилися на настрої аудиторії.

Марі-Надін Гринь студентка факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу ДВНЗ «УжНУ» виступила з доповіддю на тему: «Проблема перекладу дипломатичних термінів», (науковий керівник – канд. пед. наук, доцент С.А.Мишко). Доповідачка мала підготовлену презентацію, у створенні якої брала участь і студентка 4-го курсу факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу УжНУ Т. Хохол. Під час презентації результатів наукового дослідження нашій студентці двічі аплодували стоячи. Учасники конференції обмінювалися науковими напрацюваннями, студентськими здобутками, ідеями у сфері перекладу та прагненням до польоту думки, польоту фантазії в ім’я примноження слави і добробуту нашої країни.

Вл. інф.
Наукові форуми | 17.04.15 | Додав Lucky | 798 | 0.0/0
Теги: та бізнесу, Факультет міжнародної політики, менеджменту

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик