П`ятниця, 20.09.19, 19:12 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

У коледжі УжНУ провели конкурс творчих проектів «Земля – наш дім»

Нещодавно у природничо-гуманітарному коледжі відбувся І обласний конкурс творчих проектів «Земля – наш дім». До участі в заході були запрошені учні 8–9 класів шкіл Ужгорода та області. Студенти спеціальності «Землевпорядкування» та їхні викладачі ретельно підготувалися до зустрічі, що відбулася з нагоди Дня землевпорядника і Дня геодезиста. А приурочили її до Всесвітнього дня Землі.

 

Зі щирими словами вітання та сподівання на дальшу співпрацю до більш ніж 20 учасників з різних шкіл та їхніх учителів звернувся директор коледжу Володимир Росоха. Він також привітав студентів та викладачів із професійним святом і побажав дальших успіхів у важливій для нашої країни справі – розумному землекористуванні, збереженні безцінних земельних ресурсів.

До слова були запрошені й гості та члени журі конкурсу. Зокрема декан географічного факультету Іван Калинич розповів присутнім про історію землевпорядкування та кадастру в Закарпатській області, перспективи розвитку галузі та нові технічні можливості. Іван Васильович щиро порадив учням пов’язати своє майбутнє зі спеціальністю «Геодезія та землеустрій»: спочатку здобути диплом у коледжі, далі – вступити до університету. Закарпаття потребує дипломованих фахівців у цій галузі!

 

Важливість згаданої професії підтвердила і К.І. Головня, яка звернула увагу на потребу глибоких фахових знань, юридичної та економічної складових для успішної реалізації себе у професійній діяльності землевпорядника.

Згодом студенти ІІ–ІІІ курсів спеціальності «Землевпорядкування» та учасники конкурсу представили свої конкурсні роботи, пов’язані з геодезією, картографією, раціональним використанням земельних ресурсів як у нашому краї, так і за його межами.

 

За результатами конкурсу, журі визначило три кращі студентські роботи та одну учнівську – Миколи Ригана, дев’ятикласника Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ст. № 6, який здобув диплом переможця. Усі інші були нагороджені дипломами учасників та майстер-класом роботи із сучасними приладами, що використовуються в геодезії, створенні топографічних та кадастрових карт, вивченні поверхні Землі. Найсучасніша техніка, що працює з супутниками, GРS-прилади – усе це надовго зосередило увагу юних дослідників, яким уміло і цікаво розповідали викладачі коледжу І.І.Калинич, Г.М.Пайш, Х.В.Калинич.

Вітаємо колег із вдалою організацією такого важливого заходу. Нехай ця перша ластівка започаткує добру традицію щорічного конкурсу творчих проектів.

У коледжі чекають на цьогорічних випускників шкіл уже як на своїх студентів! 

За інформацією природничо-гуманітарного коледжу УжНУ
Конкурси | 26.04.16 | Додав Г_Кришiнець | 428 | 0.0/0
Теги: ПГК, Конкурс, коледж, День Землі, УжНУ

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики