П`ятниця, 02.12.22, 16:41 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Студентам-економістам УжНУ вже нині пропонують роботу за фахом!
Студенти-економісти на зустрічі з роботодавцями
30 вересня студенти 4-х спеціальностей економічного факультету зустрілися з потенційними роботодавцями, дехто з яких закінчував УжНУ й нині успішно працює в фінансових, страхових установах області. Організувала захід виконувачка обов’язків декана факультету економіки Тетяна Климко. Із працедавців на зустріч завітали голова Закарпатського відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», директор фірми «Аудит» Юлія Кілару, очільник ТОВ «Ассіс ТАС Консалтиг» – генерального партнера страхової компанії ТАС – Олександр Загорулько, керуюча відділенням ПриватБанку Катерина Палапа.

Мета заходу – поділитися зі студентами своїм баченням того, яким має бути сучасний працівник у сфері економіки, що повинен робити студент, аби досягти високого професійного рівня у цій галузі. Говорили й про фактори, що сприяють розвитку спеціальності економіста, про специфіку роботи в банку, страховій установі тощо.

Якщо узагальнити думки роботодавців, можна створити своєрідний збірний образ сучасного економіста. Отже, це фахівець, що вміє швидко й логічно мислити, є витриманим, відповідальним, чесним, добре володіє комп’ютером. Досвідчені економісти запевняють: досягти своєї мети не складно, головне – мати бажання. Вони завжди раді вітати студентів на практиці й допомагати їм, а тим, хто закінчує 5-й курс, уже пропонують вакансії.

Юлія Кілару
Голова Закарпатського відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілки аудиторів України», директор фірми «Аудит» Юлія Кілару поділилася враженнями від зустрічі: «Я дуже рада, що мене запросили на такий захід. Думаю, він дасть свої плоди. Було б дуже добре, якби всі студенти хотіли працювати за фахом. Ті, що були в залі, піднімали руки й ставили питання, впевнена, неодмінно захочуть прийти до нас, в аудиторську фірму або ж в страхову, й знайдуть себе професійно. Вважаю, студентам четвертого і п’ятого курсів якраз на часі починати здобувати досвід, поєднуючи теорію з практикою. І тоді вони обов’язково досягнуть мети”.

Святослав Ракович
Студент ІІІ курсу кафедри економіки, менеджменту і маркетингу Святослав Ракович вважає, що «зустріч була пізнавальною і корисною; цікаво було послухати спеціалістів з різним досвідом роботи; приємно вразив керівник страхової компанії, який захопливо пояснював, якими ми повинні бути в житті, щоб здобути хорошу перспективну роботу й чогось досягти».

Крістіан Меньков
Третьокурснику кафедри обліку і аудиту Крістіану Менькову зустріч у цілому теж сподобалася: «Було б добре, якби такі заходи проводили частіше, адже це дає змогу нам, студентам, ввійти на ринок праці, хай ще без досвіду роботи, але добре поінформованими. Для мене, наприклад, новинкою була інформація про аудиторську контору».

Отже, працювати є де, досягати мети – теж. Головне – цікавитися, шукати, набувати досвіду. Чи не найбільше тут залежить від наших зусиль і бажань.

Ксенія Козіко,
студентка І курсу відділення журналістикиТеорія і практика | 01.10.13 | Додав Lucky | 1272 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик