Субота, 22.01.22, 08:11 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Секретами тележурналістики з нашими студентами ділилися медійці з каналу «Інтер»

На екрані людина одна, а от в реальному житті яка насправді? Харизматичний і впевнений, досвідчений і талановитий, цілеспрямований та працьовитий — саме такі слова хочеться підібрати для характеристики відомого ведучого підсумкової інформаційної програми «Подробиці тижня» телеканалу «Інтер» Дмитра Анопченка.

Незважаючи на тривалу зустріч, журналіст говорив легко, жваво, динамічно. Пан Дмитро тримав увагу публіки весь час, зупинявся на важливих моментах, які є обов’язковими складовими для успішної професійної діяльності.

За його плечима чимала журналістська практика: працював кореспондентом «Нового каналу», ведучим інформаційної програми «Один день» на каналі К1, спецкореспондентом каналу «Інтер» у Великобританії. Тому мав що сказати і на чому наголосити студентам.

Пан Дмитро розпочав із розповіді про власний досвід інтерв’ювання, навів приклади того, як спілкувався з президентами Ющенком, Януковичем, Порошенком. Найважливішим, на його думку, є ключовий меседж комунікації. «Ви повинні розговорити людину. Ніколи не кажіть, що вам «треба», ви «бажаєте». Дайте зрозуміти людині, що вона та її праця важлива й корисна для суспільства».

Щоб сюжет був справді вдалим, журналіст порекомендував вбачати у всьому якомога більше дрібниць, звертати увагу на деталі та кумедні моменти під час події. Крім того, порадив не боятися експериментувати й робити сюжети різножанровими, відкидати традиційність.

Наголосив Дмитро Анопченко також на тому, що за всяких умов треба бути чесним, щиро говорити з людьми, не намагатися приховати правду. Назвав топ-7 порад і так само типові помилки, яких часто припускаються журналісти.

Кожну тезу підкріплював прикладами, пробуджував у студентів фантазію, давав можливість висловитися охочим, наштовхував на зародження ідей. Присутні мали нагоду переглядати відео, а відтак аналізувати й діставати цінні поради від журналіста. Разом із рекомендаціями давав практичні завдання, де можна було себе виявити, показати власні знання.

Найзворушливішим моментом бесіди стала історія про ув’язненого Чарльза Худа. Інтерв’ю з ним пан Дмитро взяв у той час, коли працював у США. Шокуюче зізнання засудженого до страти, підготовка до бесіди, деталі обставин, кадри з сюжету вразили й зачепили всіх присутніх.

Відтак Дмитро Анопченко провів тренінги, допомагав під час запису імпровізованого прямого включення, аналізував разом із колегами стендапи,  давав практичні поради  майбутнім журналістам.

Безпосередні враження ведучого від семінару та студентів відділення журналістики УжНУ, про техніку ведення інтерв’ю та досвід роботи в закордонній і вітчизняній журналістиці – у наших  відеокоментарях.

_x_PS1 7 жовтня в ректораті УжНУ всі охочі могли відвідати семінар «Секрети журналістики», який проводили професійні медійники телеканалу «Інтер» – військовий журналіст Роман Бочкала, ведучий новин Дмитро Анопченко та продюсер Ніколетта Сабов._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 //www.youtube.com/embed/xVhpzsn0U5A_x_PS9 _x_PS10 Оксана Пітра_x_PS11 для Медіацентру УжНУ _x_PS12 Відео Романа Сов’яка_x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Обмін досвідом | 08.10.14 | Додав Lucky | 1044 | 4.0/4
Теги: «Інтер», Студенти-журналісти

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик