П`ятниця, 07.10.22, 16:27 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Продюсер каналу «Інтер» Ніколетта Сабов провела тренінг для журналістів і зустрілася з міжнародниками

Про специфіку такої роботи студенти дізнавалися з уст досвідченої людини, адже Ніколетта Сабов працює продюсером міжнародного відділення «Національні інформаційні системи» на телеканалі «Інтер».

«Розмаїття інформаційно-аналітичних програм, ток-шоу, спортивних передач, документальних фільмів, музичних програм потребує людини, яка керує робочим процесом. Продюсер генерує ідеї проекту, збирає відповідну команду, знаходить кошти для реалізації задуманого. Це три найважливіші моменти у цій професії», – наголошує пані Ніколетта.

Продюсер часто вирішує організаційні питання й під час роботи над телесюжетами. У такій справі й виявляється його рівень як спеціаліста, якому вдається домовиться про інтерв’ю із відомою голлівудською зіркою чи влаштувати зйомку матеріалу в гарячій точці, коли це майже неможливо.

Великого значення Ніколетта Сабов надає практичній складовій роботи продюсера, тож на тренінгу продемонструвала своєрідність співпраці всієї команди та продюсера при реалізації проекту музичного відеокліпу. Поради досвідченого спеціаліста стануть у пригоді студентам-журналістам під час планування власної передачі, адже у такий спосіб вони можуть потрапити на стажування в продакшн-студії «Подробности» та «Подробности недели».

Для тих, хто хоче більше дізнатися про телевізійне продюсування або ж має бажання проходити практику з тележурналістики на «Інтері», потрібно до 2 листопада надіслати план власного проекту чи відеосюжет на електронну пошту Ніколетти Сабов. За результатами їх аналізу буде обрано трьох щасливців, які впродовж місяця працюватимуть зі столичними журналістами.

Зустріч на факультеті міжнародних відносин

Наступного дня Ніколетта Сабов завітала на факультет міжнародних відносин, який свого часу закінчувала. Викладацькому складу було надзвичайно приємно зустрітися з випускницею, що стала успішною людиною, досягла певних професійних висот. Адже завдяки таким випускникам зростає й реноме факультету, який їх виховав. Ще приємніше, коли такі колишні студенти знаходять час навідати свою альма-матер, готові допомогти факультету підносити конкурентоспроможність молодших колег.

Ніколетта розповіла про етапи свого професійного зростання, привідсунула завісу над секретами виробництва й фінансування телевізійного продукту, ознайомила з можливістю взяти участь у програмі стажування на телеканалі.

Під час зустрічі студенти також дізналися про особливості телевізійного продюсування, зокрема розважальних та інформаційно-аналітичних проектів, розробку логістики та складання технологічного плану телепроекту, склад та специфіку роботи знімальної групи, розробку телевізійного проекту від концепції до виходу в ефір (а також постпродакшн), про принципи роботи з міжнародними інститутами.

Студенти-міжнародники дістали й домашнє завдання, за результатами якого троє найкращих зможуть простажуватися протягом трьох тижнів у головному офісі каналу «Інтер» у столиці. Чимало старшокурсників зацікавилися такою можливістю.

_x_PS1 Успішність телевізійних сюжетів і програм загалом залежить не лише від професійності репортера, оператора чи режисера, котрі безпосередньо працюють над створенням медійного продукту. На телебаченні працюють і такі фахівці, чия робота залишається за кадром, однак вони – це опора журналіста в будь-якій ситуації. До телевізійних «невидимок» належить і продюсер, про обов’язки якого 7 жовтня розповіла на семінарі для медійників Ніколетта Сабов._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/10/29sabov/sabo.jpg_x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 270_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Анна Малахова, Антоніна Стряпко_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Зустрічі | 09.10.14 | Додав Lucky | 1547 | 5.0/2
Теги: «Інтер», Студенти-журналісти

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

3
avatar
1 Loreta Lutak \ IP: 95.135.166.58 • 16:28, 09.10.14
Завжди цікаво поспілкуватись з випускниками нашого факультету, яким вдалось реалізувати себе в житті. Дана зустріч не була виключенням. В черговий раз ми переконались, що обрали правильний шлях свого розвитку. Щодо мене, ця зустріч видалась пізнавальною та цікавою: з перших вуст ми дізнались що насправді є телебачення, як воно функціонує. Ми мали змогу спробувати себе в ролі продюсера, накидавши кістяк проекту ранкової програми. Нам запропонували пройти навчально-виробничу практику на телеканалі "Інтер", що безпосередньо мене зацікавило. Тож, наразі я в пошуках цікавих ідей проекту, адже це був би хороший досвід для кар'єри та життя загалом.
avatar
2 Yuliana Kachur \ IP: 95.135.166.58 • 16:31, 09.10.14
Дуже цікавою була зустріч! В який вже раз переконалась для себе, що обрала правильну професію! Крім того, цікаво було дізнатись, як насправді створюються телевізійні проекти, що для цього потрібно і як взагалі зробити цей проект цікавим для глядача. Я особисто завжди тішусь, коли випадає нагода поспілкуватись з цікавими людьми. Ця зустріч не була виключенням. Не тому, що Ніколетта успішний продюсер головного телеканалу країни, а в першу чергу тому, що її шлях до кар'єрного зросту бере початок саме зі стін нашого рідного факультету! Дякуємо Ніколетті за приємне спілкування! Багато чого вичерпнула і для себе )))
avatar
3 Michael Savchyn \ IP: 194.213.105.9 • 22:27, 10.10.14
якщо це Інтер, то все ясно...
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики