Четвер, 27.01.22, 20:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Професійних здобутків та звершень бажали випускникам фізичного факультету
Володимир Лазур

Першим слово взяв декан фізичного факультету Володимир Лазур, який наголосив, що цей підрозділ університету пишається великою кількістю своїх випускників, які стали не тільки професорами чи академіками, а й без перебільшення – справжніми світилами сучасної науки. Він висловив сподівання, що й цьогорічні магістри та спеціалісти продовжать традиції і поповнять ряди тих, хто представлятиме українську науку на всесвітньому рівні. «Ви маєте великий потенціал, і я переконаний, що в майбутній професійній діяльності вам підкоряться всі вершини. Тож бажаю успіхів, нових здобутків та звершень!» звернувся до своїх уже колишніх студентів пан Володимир.

Отто Шпеник

Вітав винуватців свята  й почесний гість, директор Інституту електронної фізики, академік НАН України Отто  Шпеник: «Діставайте від своєї праці максимум задоволення, щоб через 10 років ви сказали, що моя робота – то моє хобі. Бажаю вам у цьому наснаги!». Він також наголосив, що необов’язково, аби майбутня професійна діяльність випускників була пов’язана саме з наукою, адже «є купа суміжних дисциплін, де ваші знання та уміння запитані».

Юліан Височанський

З напутніми словами до магістрів та спеціалістів звернувся член-кореспондент НАН України, професор Юліан Височанський: «Колеги, вітаю вас з цією важливою подією у вашому житті. Ви з радістю будете згадувати хвилини, які пережили за роки вашого навчання тут. Переконаний, перед вами світле майбутнє, адже ви опанували спеціальність, яка нині дуже потрібна чи не в усіх сферах людської діяльності. Успіхів вам і добробуту. Мрійте, фантазуйте, творіть – і все у вас вийде!»

Мирослав Карбованець

Долучився до щирих вітань і заступник декана фізичного факультету Мирослав Карбованець. Він зауважив, що в кожного випуску є 2 особливі дати: 1 вересня, коли ще невпевнені першокурсники роблять перший крок у студентське життя, та випускний – день, коли час прощатися з рідним факультетом. «Ще тоді, на початку, ви, напевно, дуже чекали цього дня, мріяли стати випускниками, проте поступово до цієї радості домішувався смуток. І ось сьогодні ви дипломовані фахівці. Зрозуміло, що на шляху до диплома ви подолали чимало труднощів, які з часом стали вашими особистими здобутками». Пан Мирослав також відзначив, що «випускники сьогодні зробили перший, хоч і невеликий, але дуже важливий крок – заклали своєрідний фундамент свого майбутнього професійного життя». Насамкінець він дуже тепло привітав своїх учорашніх студентів і щиро подякував за плідну співпрацю.

Від імені випускників зі словами вдячності виступили старости академічних груп: «Дякуємо всьому професорсько-викладацькому складу факультету за набуті тут уміння та досвід. Сподіваємося, що виправдаємо усі ваші сподівання. Ви не тільки дали нам знання з усіх дисциплін, а й навчили головному – бути справжніми людьми».

І, нарешті, дійшла черга до головного – отримання документів про вищу освіту. Приємну місію доручили академіку НАН України, пану Шпенику, який разом із деканом факультету Володимиром Лазуром вручав омріяні дипломи випускникам.

Завершилося свято спільним фото, яке закарбує в пам’яті ці радісні животрепетні миті.

_x_PS1 15 липня на фізичному факультеті відбулося урочисте вручення документів про вищу освіту. Цьогоріч один із найпотужніших за науковим потенціалом підрозділів УжНУ провів у самостійне життя 126 своїх випускників: 56 – новоспечені магістри, 12 з них – власники «червоних» дипломів, 70 уже колишніх студентів отримали документи про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», один із яких – з відзнакою._x_PS2 /live/2015/07/45fizuku/golovna.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ірина Фрідманська_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Традиції | 16.07.15 | Додав Lucky | 1168 | 0.0/0
Теги: Фізичний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики