Неділя, 14.08.22, 01:32 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

«Підслухано УжНУ»: питай, читай, коментуй!

Кмітливий студент УжНУ, який побажав залишатися анонімом, теж вирішив створити таку спільноту для тих, хто навчається в нашому університеті. Про її мету Медіацентр дізнавався саме в нього.

  • «Підслухано УжНУ»  спільнота про студентів. Ти теж навчаєшся у цьому виші?

– Так, я студент УжНУ. Про факультет і курс промовчу. Скажу лише, що за роки навчання багато зрозумів і навчився. Спільнота «Підслухано  УжНУ» створена для студентів саме нашого навчального закладу.

 
  • Чому працюєш анонімно?

– Так працюють адміністратори майже всіх спільнот «Підслухано». Напевно, людям легше розповідати свої секрети, якщо вони не знають, кому конкретно. Якби я назвався, то принаймні люди з мого факультету намагалися б прикрасити свої пости.

  • Чи просив тебе хто-небудь у постах назватися?

– Ні, таких повідомлень не було. Людям не важливо, хто я. Я працюю для них, мені це подобається. Ключова особа тут не я, а наші підписники, котрі надсилають свої історії, коментують тощо. Я ж тільки забезпечую функціонування групи: розміщую записи, відкриваю чати тощо.

 
  • Як виникла ідея створення спільноти?

– На Закарпатті створено багато спільнот «Підслухано», а от «Підслухано УжНУ» не було. У великих вишах України є свої «Післухано», і люди там допомагають одне одному. Тому й подумалося: чому б не зробити ужнівську групу? Підписників тут буде не так багато, як, наприклад, у «Підслухано Ужгород». Але ж не це головне. Тут всі студенти – і це нас об’єднує.

  • Тож яка мета спільноти?

– Я вже частково відповів... Мета в тім, аби об’єднати студентів УжНУ в одну спільноту, де кожен знайде щось для себе. Останнім часом багато запитань стосується вступної кампанії – абітурієнти дістають відповіді від наших студентів. Розпитують про умови в гуртожитках, про певних викладачів. Тепер стало легше дізнатися те, що тебе цікавить.

  • Чи публікуються всі пости, які присилають підписники?
 

– Поки що абсолютно всі надіслані повідомлення були опубліковані. Кожен має право на власну думку. Але хочу попередити, що записи, які псують репутацію, ображають честь і гідність інших людей, не публікуватимемо. Що ж до іншого – кожен має право на власну думку.

  • Що найчастіше цікавить студентів?

– Як уже казав, останнім часом багато що хочуть з’ясувати про вступну кампанію. Крім цього, у групі можна знайти відповіді на питання про гуртожитки, факультети, університет, викладачів тощо.

  • І скільки приблизно постів на день публікується?

– Поки що спільнота працює не на повну силу, бо підписників ще не так багато, проте, думаю, з вересня все налагодиться – і матимемо велику і популярну групу.

  • Чи є хтось, хто допомагає тобі модерувати діяльність спільноти?

– Наповнюю групу я сам, проте є друг, який постійно нагадує мені: «Не забувай про «Підслухано УжНУ» – люди чекають історій». От і намагаюся не забувати.

Долучайся до спільноти «Підслухано УжНУ». Тут говорять про тебе!

_x_PS1 Дедалі частіше в соціальних мережах з'являються спільноти з назвою «Підслухано». Тут люди діляться своїми історіями, думками, питають порад. Такі групи є популярними й корисними, адже всім цікаво знати, що відбувається у житті інших._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 /live/2015/07/75pidslyxano/7AXkT0nOrUs.jpg_x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 320_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Галина Дзьобак,_x_PS11 студентка відділення журналістики,_x_PS12 для Медіацентру УжНУ_x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студгромада | 28.07.15 | Додав Lucky | 2419 | 3.7/3

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]