Вівторок, 15.10.19, 12:03 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Не словом, а ділом

Новорічне оновлення на факультеті здоров’я людини
Оновлено стелю, стіни, сітки, зроблено розмітку...

На факультеті здоров’я людини відповідально готуються до нового навчального семестру. Про зміни, які зроблять фізичні заняття студентів нашого вишу комфортнішими, розповіла декан факультету Олена Дуло.

«По-перше, як і планувалося, ми під’єднали систему автономного опалення факультету до котлів, якими обігрівається басейн. Також ми вже зробили нову гардеробну й невеличкий куточок відпочинку у холі факультету, підготували приміщення для наукової лабораторії», – розповідає пані Олена.

Олена Дуло
Найбільше зміни торкнулися спортивної зали. Там замінили систему опалення – нова є більш економною, бо ж чавунні батареї, які були досі, містили в собі досить багато води, і така система потребувала багато електроенергії лише на підігрівання води. Новий нагрівач, який ми встановили, пропускає мінімальну кількість води і є доволі ефективний.

Температурний режим у спортивній залі, відповідно до гігієнічних вимог, становить 15–17 градусів С. Крім того, побілили стелю і стіни (покриття стін також зроблено спеціально для спортивних занять: штукатурка не тріскатиметься й не обсипатиметься від удару м’ячем), придбано нові сітки, які виготовлялися на замовлення спеціально для нашої зали, зроблено розмітку, якої вже багато років не було. Тепер також розпочали ремонт роздягалень спортивної зали; робитимемо також гаряче водопостачання, аби студенти після фізичних занять могли прийняти душ.

Стосовно планів на майбутнє, то в цій же залі планують замінити покриття підлоги. «Розглядаються три варіанти, – каже Олена Дуло. – Це палубна дошка, паркет і синтетичне покриття. Найкращим варіантом є палубна дошка – найкраще, найсучасніше покриття, відоме своєю надійністю. Разом з ректором УжНУ Федором Ващуком ми хочемо обладнати залу так, щоб у ній могли проводити різні спортивні ігри.

В Україні, як відомо, проводитиметься ЄвроБаскет’2015, і, можливо, ми навіть зможемо прийняти в нас якусь із команд, провести турнір із баскетболу тощо. Плануємо змонтувати телескопічні баскетбольні щити – таке обладнання при потребі висувається зі стелі; це дасть змогу зробити нашу залу універсальною. Потрібен майданчик для баскетболу – висуваються щити, для волейболу – щити забираються, для тенісу – натягається сітка. Також для потреб кожної з ігор буде зроблено відповідну розмітку. Одне слово, дбаємо про те, щоб створити потужну спортивну базу».

Ірина Левіна
Не словом, а ділом | 17.01.14 | Додав Roli | 813 | 4.5/4
Теги: Факультет здоров’я людини

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики