Четверо дівчат – студентки відділення журналістики Андріана Якубик та Олександра Балог, студентка українського відділення Тетяна Хома та їхня подруга Андріана Бурч – уже другий рік поспіль є учасниками Закарпатської ліги КВН і вдруге виходять до фіналу сезону. Торік посіли почесне друге місце, цьогоріч – перемога.
Конкурс «Фристайл»
Цього вечора дівчата-кавеенівки змагалися у трьох конкурсах – спільне привітання «яєшня», розминка у формі запитань-відповідей і коментування зображень та конкурс «Фристайл».
З одинадцяти команд, які пройшли у фінал, виступили тільки 6, що збільшувало шанси кожного. Родзинкою виступу команди «А ШО?» став вихід у вечірніх сукнях під час останнього конкурсу. Це приємно здивувало як членів журі, так і глядачів, а дівчата просто дотримали слова, яке дали ще у півфіналі. Наших дотепних красунь одноголосно визнали переможницями 17-го сезону й володарками Кубку Закарпатської ліги КВН.
Щиро вітаємо дівчат! Бажаємо їм успіху та наступних перемог!
До речі, кавеенники долучилися до руху підтримки закарпатських військових, і на двох фінальних іграх сезону було зібрано більше 10000 гривень.
_x_PS1 23 вересня команда КВН «А ШО?», в якій виступають троє студенток філологічного факультету, здобула перемогу у фіналі Закарпатської ліги КВН. До того ж дівчата стали володарками титулу «Міс усмішка»._x_PS2 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/09/68KVN/OdrBdKXJWTc.jpg_x_PS3 Команда _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Іванка Когутич_x_PS11 Фото Сергія Денисенка_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19
|