Понеділок, 06.12.21, 03:08 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Філологи й журналісти відсвяткували день факультету!
Галина Шумицька

Відкрила вечір декан факультету Галина Шумицька: «Я дуже рада, що ми зібралися тут такою великою факультетською родиною. Цілий рік кожен докладав чимало зусиль, аби  загальний результат був високим. Цей семестр пройшов у нас під знаком дуже гарної акції «Гарячі серця», натхненником та організатором якої став викладач кафедри української літератури Олег Хававчак. Йому активно допомагали студентські активісти. І нині відбудеться урочиста передача зібраних на потреби закарпатських військових коштів. Приємно, що передавати їх будемо представникові руху підтримки вояків, якою є випускниця нашого факультету Олександра Артюхіна. Найактивніших студентів відзначаємо грамотами та солодким подарунком».

Проректор Ігор Король вручає нагороди активістам філфаку

Нагороди активістам вручив проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігор Король, який у вступному слові привітав один із перших факультетів університету зі святом та висловив сподівання, що постійна активна діяльність цього структурного підрозділу й надалі буде прикладом для всього вишу.

Творчу частину свята розпочали неперевершені філфаківські ведучі Андріана Якубик, Андрій Мигаль, Женя Попович, Саша Курта та Віктор Федурця. Ну а далі виступи кожного з відділень факультету: українського, словацького, російського та журналістики. Жартували із ситуацій студентського життя, особливостей викладачів та факультету в цілому. А ще – танцювали і дивилися фотоколажі з випускниками.

Африкансько-український танець

Журналісти демонстрували також відео флешмобу, який провели напередодні разом зі студентами інших відділень і навіть факультетів, до прикладу, стоматологічного: оскільки з нового навчально року на філфаку навчатимуться й рекламісти та піарники, то вже нині тут смакували специфікою діяльності майбутніх професіоналів.

Студентки Тетяна Лемак, Олександра Балабан, Мирослава Вербищук дарували присутнім свій чарівний спів. Особливим був виступ Ганни Шміляк, студентки українського відділення, яка дійшла до півфіналу вокального конкурсу «Голос країни».

Ганна Шміляк

Справжню бурю оплесків викликав африканський танець, який виконали студенти-медики Кельвін, Джордж, Сані та Ґабрієль спільно з українськими дівчатами з факультету, а також сольний номер Джаннатул Джоардер, дівчини з Бангладешу, яка співала не лише англійською та бенгальською, а й українською.

Веселила гостей на святі й команда КВК «В комі». Оскільки ж 21 травня вся Україна відзначає День вишиванки, то просто на вечорі домовилися прийти на пари у вишитих сорочках.

Ну, а фіналом святкування стало прощання з випускниками, яким вручили фірмові футболки факультету, а молодші студенти виконали для них пісню.

Насамкінець дякували тим, хто допоміг в організації вечора: профкому студентів УжНУ, адміністрації клубу «Фантом», спонсорам – депутату обласної ради Андрієві Балозі, депутату міськради Богдану Андріїву, ресторану італійської кухні «Il tempo», кафе «Какао», а також  інформаційним спонсорам – Медіацентру УжНУ та творчому об’єднанню «24»._x_PS1 Цього разу все було інакшим: місце проведення, формат заходу, ба навіть сам процес підготовки. Майже тригодинна розважальна програма зібрала повну залу глядачів._x_PS2 /live/2015/05/73filolog/nagorodzhennja.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 https://www.youtube.com/embed/HuXXRcwfbPg?feature=player_detailpage_x_PS10 Світлана Лапига_x_PS11 Фото, відео Роберта Паппа_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Традиції | 21.05.15 | Додав Lucky | 1576 | 5.0/2
Теги: день факультету, філфак, Філологічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики