Четвер, 20.01.22, 22:59 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Факультет історії та міжнародних відносин плідно співпрацює зі Львівським університетом ім. Івана Франка

Також студенти прослухали практичну лекцію про глобальну стратегію безпеки ЄС від військового аташе Австрійської Республіки в Україні, полковника Генерального штабу Еріха Сімбургера, під час якої мали можливість удосконалити й перевірити свої знання з англійської мови, адже робочою мовою лекції була саме англійська.

Спільне фото з Еріхом Сімбургером

Після заняття студенти й викладачі на запрошення комітету політики та міжнародних зв'язків ГО «Молода дипломатія» мали змогу поспілкуватися з політичним експертом Євгеном Магдою на тему «Гібридні виклики та українська відповідь». Тема виявилася більш ніж актуальною, тому студенти взяли активну участь у дискусії й дістали відповіді на свої запитання.

Студентка другого курсу Діана ділиться враженнями: «У лекції мені сподобалося порівняння України з великим занедбаним будиночком у дорогому елітному районі: знести шкода, а відремонтувати грошей нема».

З Євгеном Магдою
З В'ячеславом Войнаровським

Завершальною й не менш цікавою була бесіда з представником Міністерства закордонних справ у західному регіоні В'ячеславом Войнаровським. Півтори години промайнули непомітно й неабияк інформативно.

Студенти з інтересом слухали про тонкощі проходження практики в представництві МЗС, про проблемні питання дипломатів в Україні та постулати кожного представника своєї держави за кордоном.

Магістрантка факультету історії та міжнародних відносин Надія ділиться враження від спілкування з В'ячеславом Войнаровським: «Година спілкування з поважним представником МЗС у Львові минула непомітно: ми почули про проходження практики в представництві МЗС, про зустрічі дипломатів в Україні, про тонкощі роботи в Міністерстві.

 

Не обійшлося й без жартів про професію дипломата. Один із таких: людину створює не робота, а її ставлення до неї ☺. Вельми вдячна В'ячеславу Войнаровському за його теплий прийом і неоціненний внесок у наші скарбнички корисних знань!».

Другокурсниця Діана теж переповнена враженнями: «Безмежно вдячна університету за можливість набути стільки досвіду, а також відчуття власної важливості. Адже, окрім цікавої конференції з австрійським військовим аташе Еріхом Сімбюргером та пізнавальної лекції з політичним експертом, кандидатом політичних наук Євгеном Магдою, студенти УжНУ влаштували переговори стосовно відкриття «Молодої школи дипломатів» в Ужгороді! Що, сподіваємося, успішно відбудеться найближчим часом».

_x_PS1 У рамках проекту факультету міжнародних відносин Львівського університету ім. Івана Франка «Школа дипломата» студенти та викладачі О. Беньчак та М. Шелемба на чолі із заступником декана факультету історії та міжнародних відносин доцентом О. Худзей підписали угоду про співпрацю між співвідносними підрозділами вишів._x_PS2 /live/2017/03/72diplomati/persha.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією деканату факультету історії та міжнародних відносин_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Обмін досвідом | 28.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 703 | 5.0/1
Теги: школа дипломата, співпраця, факультет історії та міжнародних ві

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик