Четвер, 19.09.19, 13:35 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Вітаємо!

День, на який випускники чекають найдужче, настав і на біофаку…
Під час вручення

Володимир Фекета
6 липня біологічний факультет у переповненій залі ректорату відсвяткував 64-й випуск. Цьогоріч омріяну перепустку у професійне життя дістали 100 випускників, серед яких шестеро – з відзнакою.

Із знаковою подією привітати молодих фахівців завітав проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Фекета, який побажав професійної реалізації, а також зауважив, що наш університет – престижний і солідний навчальний заклад, в якому студенти здобувають якісну освіту і диплом якого цінується на всіх континентах світу.

Ярослава Гасинець
Із цінними порадами та слушними зауваженнями виступила перед випускниками декан біологічного факультету Ярослава Гасинець, яка згадала вже дорослим випускникам їхні мрії і побажання, коли вони були юними первачками.

«Студентські роки насичені корисною інформацією та цікавими експериментами. Зараз на когось чекає престиж і авторитетність, а перед кимось попереду пошук самого себе. Не забувайте кредо сучасного студента біофаку – творчо мислити, ставити перед собою амбітні цілі і досягати їх. Але найголовніше в житті – залишатися у всьому людиною. Пам’ятайте своїх викладачів, які вели вас тернистою стежиною до професійного життя. Я вірю, що ви станете шанованими людьми. Прославляйте рідний факультет і нашу альма-матер гарними вчинками», – додала пані декан.

Дмитро Сойма
Проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма підкреслив, що на біологічному факультеті навчатися – суцільне задоволення, адже тут чудовий колектив професіоналів, тепла і дружня атмосфера, прекрасна матеріально-технічна база. Підкреслив, що на студентів-біологів покладені великі надії та тотальна відповідальність за чистоту довкілля й натуральність харчових продуктів.

Відтак відбулося урочисте вручення грамот тим, хто протягом років навчання активно прославляв факультет, долучався до наукового, громадського і спортивного життя.

Віталій Ніколайчук
До щирих вітань випускників долучилися й шановані професори Віталій Ніколайчук та Любов Фельбаба-Клушина. Побажали, щоб диплом став не просто згадкою про пережиті студентські роки, а квитком у життєву подорож, де варто проявляти всі свої здібності. Наголосили, що завжди треба вірити у себе і не втрачати надії на краще, бути патріотами своєї країни, дякувати батькам за те, що допомогли здобути вищу освіту в такі скрутні часи.

Пролунало багато музичних привітань для випускників від студентів Іннеси Голибанич і Марини Кушнір. Неперевершене діодне шоу могли спостерігати присутні у виконанні Надії Микулець.

Володимир Рошко
Завідувач кафедри ентомології та збереження біорізноманіття Володимир Рошко добряче розвеселив зал авторською гуморескою про студентські роки та побажав винуватцям свята файної дяки, благополуччя і серенчі.

Від імені випускників наставникам і всім працівникам факультету Золтан Баркасі дякував за те, що допомагали приймати правильні рішення і стати висококваліфікованими біологами, за численні поради, формування світогляду і громадянської позиції, фахового зростання. Від імені батьків подяку висловила Любов Маргітай, а також побажала дипломованим фахівцями мати хороші мрії, наснагу, міцні люблячі сім’ї та підтримку у всьому.

Любов Фельбаба-Клушина
Після урочистої церемонії вручення дипломів бакалавра, спеціаліста і магістра випускники закріпили закінчення навчання клятвою: у хвилину прощання із рідним навчальним закладом пообіцяли прожити достойне життя, бути гідними синами і доньками своїх батьків, вірними патріотами держави, керуватися в житті уроками людяності і справедливості, з честю нести звання студента біологічного факультету.

Оксана Пітра
Вітаємо! | 08.07.15 | Додав Шумицька | 1043 | 5.0/3
Теги: біофак, Випускники

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики