Четвер, 23.01.20, 03:19 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Із закінченням університету привітали і випускників факультету суспільних наук

У великій залі Вченої ради УжНУ панувала атмосфера свята. Дівчата у вишуканих сукнях, хлопці в елегантних костюмах – усе це свідчило, що сьогодні студенти факультету суспільних наук уже не студенти – вже випускники, які вирушають у самостійне плавання з багажем знань, які здобували 5 років.

Відкрили захід уже колишній п’ятикурсник Станіслав Данко та першокурсниця Діна Якубич виконанням Національного гімну України.

Юрій Остапець

Першим привітав випускників декан факультету суспільних наук Юрій Остапець: «Шановні випускники, хороше минає швидко, швидко минуло і ваше навчання в Ужгородському університеті. Впевнений, що ви всі досягнете свого, бо ж завдяки рідній альма-матер станете не тільки хорошими спеціалістами, а й порядними людьми. Попереду найважчий іспит – доросле життя, тому бажаю вам цей іспит скласти успішно!».

Анна Глухова

Завітала на свято й депутат Закарпатської облради Анна Глухова. Бажаючи  випускникам здоров'я, енергії та наснаги, Анна Василівна зауважила: «Ми будуємо нову країну, демократичну державу для вас, відкриваємо нові горизонти. Ваші знання, дорогі випускники, – це стратегічний інструмент, за допомогою якого ви можете щось змінити, зробити свій внесок в історію неньки України». Після теплих слів депутат вручила випускникам дипломи.

Роман Кополовець

Від імені цьогорічних магістрів слова подяки рідному університету сказав уже колишній студент-політолог Роман Кополовець: «Шкода, що вже не повернути ці роки. Ой, а скільки ж було всього… Море випитої кави...  І не лише кави. За ці роки ми навчилися знаходити спільну мову з людьми, вірити в себе, перемагати, читати поміж рядків. У стінах рідного університету знайшли друзів. Ви, дорогі викладачі, дали нам можливість стати людьми нової генерації. Ми – нова еліта. Вірте, що все у нас відбудеться, що все в наших руках. Бажаю нам усім мислити позитивно, Божої благодаті та творчих злетів. Моліться й кохайтеся. Завершив свою промову словами Ліни Костенко: «... і кожен фініш – це по суті старт!», – тим самим наголосивши, що все ще попереду.

Також невтомні політологи продемонстрували веселе відео на тему «Ми запитали викладачів, що ви думаєте про нас», у якому педагоги поділилися рецептами успіху, а студенти пообіцяли бути гідними звання політолога.

Таїсія Хаджебекова

Відтак публіку розважав колектив «Танцювальна корпорація друзів», а після них до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, яка дала випускникам кілька важливих порад на майбутнє.

Не обійшлося й без подяки найріднішим – першокурсниця Таїсія Хаджебекова виконала пісню «Батькам», присвятивши її всім татам і мамам випускників.

Станіслав Данко

Від імені всіх батьків наших випускників виступила мама Магдалина Фенинець: «Дякую вам, шановні викладачі, за наших діток, за вашу терплячість, доброту, за те, що ви допомогли їм оволодіти улюбленою справою».

Приємною несподіванкою стала пісня-сюрприз Станіслава Данка, присвячена викладачам кафедри політології. Під бурхливі оплески глядачів урочиста частина добігла кінця. Утім на цьому не завершилося, адже святкування з приводу закінчення університету продовжили на афтепаті.

Віра Лабич

студентка відділення журналістики
Традиції | 05.07.15 | Додав Lucky | 1470 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики