Неділя, 14.08.22, 01:24 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Із закінченням університету привітали і випускників факультету суспільних наук

Відкрили захід уже колишній п’ятикурсник Станіслав Данко та першокурсниця Діна Якубич виконанням Національного гімну України.

Юрій Остапець

Першим привітав випускників декан факультету суспільних наук Юрій Остапець: «Шановні випускники, хороше минає швидко, швидко минуло і ваше навчання в Ужгородському університеті. Впевнений, що ви всі досягнете свого, бо ж завдяки рідній альма-матер станете не тільки хорошими спеціалістами, а й порядними людьми. Попереду найважчий іспит – доросле життя, тому бажаю вам цей іспит скласти успішно!».

Анна Глухова

Завітала на свято й депутат Закарпатської облради Анна Глухова. Бажаючи  випускникам здоров'я, енергії та наснаги, Анна Василівна зауважила: «Ми будуємо нову країну, демократичну державу для вас, відкриваємо нові горизонти. Ваші знання, дорогі випускники, – це стратегічний інструмент, за допомогою якого ви можете щось змінити, зробити свій внесок в історію неньки України». Після теплих слів депутат вручила випускникам дипломи.

Роман Кополовець

Від імені цьогорічних магістрів слова подяки рідному університету сказав уже колишній студент-політолог Роман Кополовець: «Шкода, що вже не повернути ці роки. Ой, а скільки ж було всього… Море випитої кави...  І не лише кави. За ці роки ми навчилися знаходити спільну мову з людьми, вірити в себе, перемагати, читати поміж рядків. У стінах рідного університету знайшли друзів. Ви, дорогі викладачі, дали нам можливість стати людьми нової генерації. Ми – нова еліта. Вірте, що все у нас відбудеться, що все в наших руках. Бажаю нам усім мислити позитивно, Божої благодаті та творчих злетів. Моліться й кохайтеся. Завершив свою промову словами Ліни Костенко: «... і кожен фініш – це по суті старт!», – тим самим наголосивши, що все ще попереду.

Також невтомні політологи продемонстрували веселе відео на тему «Ми запитали викладачів, що ви думаєте про нас», у якому педагоги поділилися рецептами успіху, а студенти пообіцяли бути гідними звання політолога.

Таїсія Хаджебекова

Відтак публіку розважав колектив «Танцювальна корпорація друзів», а після них до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, яка дала випускникам кілька важливих порад на майбутнє.

Не обійшлося й без подяки найріднішим – першокурсниця Таїсія Хаджебекова виконала пісню «Батькам», присвятивши її всім татам і мамам випускників.

Станіслав Данко

Від імені всіх батьків наших випускників виступила мама Магдалина Фенинець: «Дякую вам, шановні викладачі, за наших діток, за вашу терплячість, доброту, за те, що ви допомогли їм оволодіти улюбленою справою».

Приємною несподіванкою стала пісня-сюрприз Станіслава Данка, присвячена викладачам кафедри політології. Під бурхливі оплески глядачів урочиста частина добігла кінця. Утім на цьому не завершилося, адже святкування з приводу закінчення університету продовжили на афтепаті.

_x_PS1 У великій залі Вченої ради УжНУ панувала атмосфера свята. Дівчата у вишуканих сукнях, хлопці в елегантних костюмах – усе це свідчило, що сьогодні студенти факультету суспільних наук уже не студенти – вже випускники, які вирушають у самостійне плавання з багажем знань, які здобували 5 років._x_PS2 /live/2015/07/12fsn/vipuskniki.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Віра Лабич_x_PS11 студентка відділення журналістики_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Традиції | 05.07.15 | Додав Lucky | 1670 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики