Понеділок, 06.02.23, 03:52 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

VII Спартакіада викладачів та співробітників УжНУ завершилася легкою атлетикою
Розпочався захід сімейними стартами, у яких узяли участь батьки і діти. У програмі їхніх змагань було заплановано:

Уболівальники
– сімейну естафету-стометрівку: дитина – 20 м, мама – 30 м, тато – 50 м;
– стрибки з місця;
– метання тенісного м’яча.

В’ячеслав Почекутов
«Сімейна естафета проводиться не вперше – діти її дуже люблять. У такий спосіб ми вирішили залучити всі охочі родини, щоб вони позаймалися спортом і добре провели час. Сімейні старти не входять до заліку спартакіади, а є окремим видом, що призначений для заохочення діток і пропагування здорового способу життя», – розповів суддя сімейних стартів В’ячеслав Почекутов.

Дмитро Бєлов
За підсумками всіх етапів родинних змагань, перемогу здобула сім’я професора кафедри конституційного права та порівняльного правознавства з юридичного факультету Дмитра Бєлова. Її глава не стримував радості: «Я дуже щасливий, що є така спартакіада. Вона поліпшує психологічний мікроклімат у виші, об’єднує колективи цілого університету. Особливо радію, що є такий вид, як сімейні старти. Він допомагає бодай ненадовго відірватися від комп’ютерів – походити з малечею на тренування, а отже, стимулюється розвиток і зміцнення м’язів, для дітей це дуже важливо. Наша родина серйозно готувалася до змагань – займаємося багатьма видами спорту. Дякуємо й сподіваємося, що наступного року також виграємо!»

Тамара Суран
«Найцікавішими, без сумніву, виявилися сімейні старти: дітки з величезним задоволенням беруть у них участь, уболівають, підтримують своїх батьків. Це завжди дуже емоційно й надзвичайно приємно. Змагання спонукає батьків бути молодими, бадьорими й тримати себе в добрій фізичній формі», – додала Тамара Суран, голова профспілкової організації викладачів і співробітників УжНУ.

2-е місце в родинних перегонах посіла сім’я з фізичного факультету, 3-е – з історичного, 4-е – з факультету туризму та МК.

Відтак розпочалися змагання з легкої атлетики. У забігах на 100 метрів серед жінок «бронзу» виборола представниця географічного факультету, «срібло» – хімічного, «золото» – природничо-гуманітарного коледжу. Серед чоловіків 3-є місце посіли географи, 2-е – фізики, перемога ж дісталася також коледжу.

У стрибках у довжину з розбігу як серед чоловіків, так і серед жінок ситуація склалася аналогічно до попереднього виду змагань.

Іван Маріонда
Іван Маріонда, завідувач загальноуніверситетської кафедри фізвиховання, майстер спорту з легкої атлетики, зауважив: «Королева спорту дуже складний вид. Є багато джерел, у яких наведено рекомендації стосовно оцінювання кожної дистанції й естафети в легкій атлетиці. Сьогодні все пройшло на належному рівні, порушень і дискваліфікацій не було, судді впоралися зі своїми обов’язками на всі 100 відсотків».

За підрахунками результатів усіх етапів, у підсумковій таблиці команди розмістилися так:

1-е місце – коледж, 2-е – фізичний факультет, 3-е – географічний, 4-е – хімічний, 5-е – юридичний, 6-е – історичний, 7-е – математичний, 8-е – факультет туризму та МК.

Віталій Сідун під час нагородження
Викладач фізичного виховання природничо-гуманітарного коледжу Віталій Сідун каже: «Змагатися насправді було дуже важко. У нас у коледжі є зал, і ми там постійно займаємося. Думаю, це далося взнаки. Наша ж перемога є заслугою всієї команди, результатом спільних зусиль. Великий внесок в такому підсумку наших викладачок, які себе добре зарекомендували. Суперники, насамперед фізики, були досить сильними й добре підготовленими. Тепер чекатимемо наступну спартакіаду, бажаємо всім нових досягнень».

Тож спортивні змагання VII Спартакіади викладачів і співробітників університету завершилися. Про її підсумки читайте на нашому сайті найближчим часом. _x_PS1 22 травня на стадіоні «Авангард» відбулися змагання з легкої атлетики – останнього виду VII Спартакіади викладачів та співробітників УжНУ._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/05/72lehkaatletyka/stribki_u_dovzhinu_z_rozb_gu.jpg_x_PS6 Змагання зі стрибків у довжину з розбігу _x_PS7 305_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Оксана Пітра_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Спорт | 25.05.14 | Додав Шумицька | 965 | 5.0/1
Теги: легка атлетика

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]