Четвер, 20.02.20, 18:48 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Королева спорту визначила своїх переможців і серед студентства
Під час змагань

22 травня на стадіоні «Авангард» відбувся останній (десятий) вид традиційної 64-ї загальноуніверситетської спартакіади серед студентів УжНУ – з легкої атлетики.

Парад відкрив завідувач загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання, майстер спорту України з легкої атлетики Іван Маріонда, який побажав усім учасникам показати високі результати й дістати задоволення від участі у змаганнях.

У змаганнях взяло участь близько 350 студентів, які розіграли медалі в 14  видах, а саме: бігу на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м (дівчата), 1500 м (юнаки), стрибках у довжину з розбігу, штовханні ядра та командній естафети 4x100 м. Результати змагань такі:

Нагороди

100 м (юнаки)
1 місце – Іван Телегій (фізичний факультет),
2 місце – Олексій Ковтюк (Інститут економіки та МВ),
3 місце – Володимир Шаранич (коледж)

100 м (дівчата)
1 місце – Юліана Гудзь (факультет здоров'я людини),
2 місце – Кароліна Варга (Інститут економіки та МВ),
3 місце – Ганна Удод (Інститут економіки та МВ)

200 м (юнаки)

1 місце – Михайло Микуланинець (хімічний факультет)
2 місце – Ігнат Михайлишин (факультет туризму та МК)
3 місце – Володимир Шаранич (коледж)

200 м (дівчата)

З улюбленим викладачем

1 місце –  Ярослава Крижанівська (фізичний факультет)
2 місце –  Оксана Тереля (математичний факультет)
3 місце – Катерина Бурлака (факультет туризму та МК)

400 м (юнаки)

1 місце – Андрій Іванов (Інститут економіки та МВ)
2 місце –  Віталій Сергеєв (Інститут економіки та МВ)
3 місце –  Веніамін Авдєєв (факультет здоров'я людини)

400 м (дівчата)

1 місце – Юліана Гулович (факультет здоров'я людини)
2 місце – Колюсь Ірина (юридичний факультет)
3 місце – Марина Мартиненко (фізичний факультет)

1500 м (юнаки)

1 місце –  Андрій Іванов (Інститут економіки та МВ)
2 місце –  Віктор Росул (ІТФ)
3 місце –  Констянтин Пуха (Інститут економіки та МВ)

800 м (дівчата)

Учасники спартакіади

1 місце –  Вікторія Щур (факультет здоров'я людини)
2 місце – Юлія Волошина (математичний факультет)
3 місце –  Марина Прісняк (факультет європейського права)

Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце –  Володимир Крайкін (хімічний факультет)
2 місце –  Дмитро Йовбак (математичний факультет)
3 місце –  Олексій Ковтюк (Інститут економіки та МВ)

Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце –  Юліана Гудзь (факультет здоров'я людини)
2 місце –  Кароліна Варга (Інститут економіки та МВ)
3 місце –  Марія Ханзерук (факультет туризму та МК)

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце –  Олександр Ямковий (фізичний факультет)
2 місце – Іван Гучкович (факультет здоров'я людини)
3 місце – Томас Пивоварник (юридичний факультет)

Штовхання ядра (дівчата)

1 місце –  Світлана Іванюк (математичний факультет)
2 місце –  Вікторія Ткач (коледж)
3 місце –  Оршоя Катков (факультет здоров'я людини)

Естафета 4х100 (юнаки)

1 місце – фізичний факультет
2 місце – факультет туризму та МК
3 місце – хімічний факультет

Естафета 4х100 (дівчата)

1 місце – факультет здоров'я людини
2 місце – Інститут економіки та МВ
3 місце – хімічний факультет

Командні місця

1 місце – факультет здоров'я людини – 13,097 очка.
2 місце – Інститут економіки та МВ – 12,925 очка.
3 місце – фізичний факультет – 11,375 очка.

Всі призери нагороджені дипломами та медалями. Завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, майстер спорту Валерій Товт, який вручав відзнаки переможцям, відзначив високий рівень організації магань та професіоналізм суддівської колегії.

Загальні підсумки цьогорічної 64-ї загальноуніверситетської спартакіади серед студентів ДВНЗ «УжНУ» будуть затверджені наступного тижня.

За інформацією загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання




Спорт | 29.05.14 | Додав Lucky | 913 | 0.0/0
Теги: легка атлетика

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]