Неділя, 14.08.22, 00:09 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Ужгородський національний відтепер співпрацює з Університетом Ерлаген-Нюрнберг (Німеччина)

Від імені УжНУ документ підписав директор НДІ державно-конфесійного права та державно-конфесійних відносин, доктор теології, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права Олександр Білаш (архімандрит Євфросин). Від Університету Ерланген-Нюрнберг угода була підписана директором Інституту церковного права ім. Ганса Лірмана, доктором права, професором Гайнріхом де Валлем (Prof. Dr. Heinrich de Wall) у присутності декана відділення права факультету правознавства та економічних наук, доктора права, професора Георга Касперса (Prof. Dr. Georg Caspers).

Документ включає розділи про співпрацю у сфері досліджень державно-конфесійного права, державно-церковних відносин, церковного права православних та протестантських церков; академічний обмін викладачами та науковими співробітниками з метою підвищення наукової кваліфікації; організацію спільних навчальних груп, навчальних курсів; організацію спільних науково-навчальних проектів, конференцій, зустрічей тощо.

За дорученням декана юридичного факультету УжНУ професора Ярослава Лазура відбулися перемовини з адміністрацією факультету правознавства та економічних наук про дальшу співпрацю між двома факультетами та першочергові завдання, які можуть бути реалізовані вже в 2015/2016 навчальному році. Факультет правознавства та економічних наук на сьогодні налічує понад 9 000 студентів і є другим за кількістю студентів в університеті.

Угода була підписана під час наукового стажування доцента Олександра Білаша на запрошення директора Інституту церковного права, завкафедри церковного, державного та адміністративного права проф. Гайнріха де Валля за програмою «Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців» Німецької служби академічних обмінів (DAAD – Der Deutsche Akademische Austausch Dienst) в Університеті Ерланген-Нюрберг. Під час стажування доцент Олександр Білаш також відвідав університети Регенсбурга та Бамберга, де також мав зустріч з першим віце-мером Бамберга доктором теології Хрістіаном Ланге, який курує в місті питання освіти, культури та спорту.

Для довідки: Університет Ерланген-Нюрнбергу заснований у 1743 році та, маючи більше 39 000 студентів, 580 професорів, 3500 науково-педагогічних співробітників,  є одним з найбільших дослідницьких університетів у Німеччині та другим за розміром у Баварії. П’ять факультетів (філософський факультет та відділення теології, факультет правознавства та економічних наук, а також медичний, природничий, технічний) охоплюють весь спектр сучасних наукових дисциплін – від гуманітарних і теології до медицини, права та економіки, в галузі природничих наук та інженерії.

Інститут церковного права ім. Ганса Лірмана Університету Ерланген-Мюнхен має давню традицію і веде свій початок від заснування Університету, адже церковне право від самого початку стало складовою частиною юридичної освіти. В різні роки його очолювали такі видатні вчені, як німецький філософ права і політик Фрідріх Юліус Сталь (Friedrich Julius Stahl), правознавець та пізніше ректор Берлінськрого університету Вільгельм Каль (Wilhelm Kahl), правознавці Ганс Лірманн (Hans Liermann) та Хрістоф Лінк (Christoph Link).

_x_PS1 24 липня за дорученням ректора Ужгородського університету професора Володимира Смоланки та з метою розвитку міжнародної співпраці університету у сфері освіти і науки була підписана міжнародна угода між Науково-дослідним інститутом державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ та Інститутом церковного права ім. Ганса Лірмана Університету Ерланген-Нюрнберг._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 /live/2015/07/76bil/doc-bilash-prof-kaspers-prof-de_vall.jpg_x_PS5 _x_PS6 Доц. Білаш, проф. Касперс, проф. де Валль_x_PS7 320_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Вл. інф_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Міжнародні контакти | 25.07.15 | Додав Путрашик | 802 | 0.0/0
Теги: співпрацює, національний, Ерлаген-Нюрнберг, відтепер, Ужгородський, Університетом, (Німеччина), університет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик